Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Merre találhatok magas,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre találhatok magas, normális pasikat?

Figyelt kérdés

2017. jan. 21. 21:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Én lányként vagyok majdnem 180cm, így nekem egy férfi aki 180cm nem számít magasnak.

Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam.

2017. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Jajj semmi baj :)..és te már találtál pasit magadnak? :)
2017. jan. 22. 16:49
 13/24 anonim válasza:
Ha 10-ből 5-en nevetnek a vicceimen, akkor az már belefér a vicces kategóriába? :?
2017. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Bele xd..
2017. jan. 22. 17:07
 15/24 anonim ***** válasza:
187 cm ha gondolod írj
2017. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Én meg 190cm vagyok ;p DX
2017. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Svédországban...
2017. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Bár bizonyítani nemtudom,de ahogy olvasom a válaszokat,szerintem én nyertem a 196 centimmel! :) Ha gondolod,írj nyugodtan!:)
2017. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Magas , szép, jól ápolt, pénzes pasinak már van pasija ! :)
2017. jan. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Sziamiauuu :DD Engem is érdekelne, hol találok normális magas ferfit? 👍🏻 Én 170 cm vagyok :DKicsit hosszú lett de ha már irtatok több mindent én is leirom, akit érdekel olvassa el!Nekem nem nagyok az elvárásaim az ideális férfi: ne álljon szóba csak önmagával, sírja el magát, ha egy szőrt ott hagy a karján, több időt töltsön el a tükör előtt mint én, mondja azt h tükröm tükröm mondd meg nekem nem én vagyok a legszebb a vidéken? :D CSAK VICCELEK nekem nem kell ilyen! Igazából szerintem a legfontosabb, hogy megismerd alaposan a másikat és ne hülyítsd azzal, hogy tetszik, ha igazából nem az eseted! Ne egyből feküdjetek le egymással..

Mindannyian beleesünk abba a hibába, hogy nem ismerjük meg igazán a másikat, aztán meg jön a csalódás és a másik félt hibáztatjuk miközben mi vagyunk a hibánk forrása azzal, hogy hagyjuk magunkat. szenvedtetni. Ha már a pénzt is írtátok, hogy legyen pénze az adott férfinak, én szerintem a pénz NEM boldogít, egy ideig de aztán beteggé tesz és a betegségedet ismét a másikra kened, hogy miatta van, mi értelme annak, ha van egy férfi az életedben, ha so sincs otthon, so se foglalkozik veled, el megy prostikhoz és haza jön tota részegen, hogy te veled is lefeküdjön. Na meg arra lennél jó a gazdag palinak, hogy most a szaros g**s gatyáját meg a falra pöckölt fikáját eltávolítsd és hányását takarítgasd miután haza jött, uuu igazán csábító!! Férfiak, aki nem ilyen NE vegye magára!! Az egyik barátnőm járt olyan férfival akinek volt pénze, egyrészt spur is volt másrészt nem törődött vele, ráadásul flörtkirály is volt. Szerintem a férfiak akik normálisak és nem gazdagok ők is emberek, otthon nézik a meccset vagy éppen böfögőversenyt tartanak a haverokkal és hülyülnek. 😂😀 23L

2017. jan. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!