Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi a különbség aközött, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség aközött, ha egy fiú lágyan érinte ölel meg, vagy ha közelebb húz magához?

Figyelt kérdés
Mit érez ezekben az esetekben?
2017. márc. 13. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lágyan akkor szerelmes (persze csomó kivétel van), ha oda is húzza és erősen szorítja akkor birtoklási vágya van, dugni akar vagy uralkodni felette, vagy erősen féltékeny.
2017. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez a lágyan ölelés nem tudom de én azokat ölelem meg igy akiket nem birok de muszály megölelni pl.:alkalmaknál vagy vmi

Közel húzva hát nem tudom attól függ mennyire közel húz ugy lehet jelent valamit de nem tudom

Általában azokat a lányokat ölelem meg igy akikel jobb viszonyba vagyok vagy nagyon rég ismerős vagy barátnőt

2017. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a lágy az a kellemetlen, vagy csak baráti. Aki szorosabban, az már nagyobb kötődést jelent. Mindenképpen a szorosabb jelent többet szerintem. Intimebb és szorosabb köteléket jelez.
2017. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Függhet a fiú személyiségétől is. A lágy, könnyedebb alig érzed rövidke ölelés az valóban inkább baráti, esetleg nem akar megbántani és azért. Lehet azért is mert át akar ölelni de van benne valami gátlás ami nem engedi kifejezni érzéseit vagy nem akarja valami miatt, valami zavarja az adott helyzetben szituációban. Ha túl erős az ölelés már már kellemetlen az valóban jelenthet birtoklási vágyat de jelenthet nagyon erős szeretetet vágyakozást is. Ha erősen magához húz, kívánja a tested. Egészséges szerintem a kettő közötti, legyen érezhetően szoros az ölelés de ne kellemetlenül, legyen picivel hosszabb egy barátinál de legyen benne gyengédség is esetleg váltakozzon gyengédből fokozatosan kicsit erősebbé de ne kellemetlenné.

Megfigyelheted még a fej tartását is sokat el fog árulni! Ha ölelés közben a fejét nem feléd hanem elfelé fordítja az olyan mint ha "jól van már legyen már vége" vagy, ha feléd fordítja esetleg belesóhajt a nyakadba hajadba és szól is hozzád pl közben köszön akkor biztosra veheted, hogy imád téged vagy legalábbis nagyon kedvel! :) Sok sikert!

2017. márc. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!