Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Számotokra ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra ez a "taktika" nyomulósnak tűnne?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kérdésem elsősorban lányokhoz szól, de fiúk is elmondhatják róla a véleményüket:D Annyi lenne ez a nagy "taktika", hogy ha meglátok egy szimpatikus lányt, akkor megpróbálok szemezni vele, ha viszonozza, akkor odamegyek hozzá, bemutatkozom és megpróbálom elhívni valahová. Ez így milyen? Túl nyomulós? Mit javítsak rajta, vagy ha az egész egy sz*r, akkor hogyan kezdeményezzek? Előre köszönöm!

2017. júl. 19. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ŐŐ, én nem szemezek, ha mégis csak unatkozok:o
2017. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát akkor ripxdd
2017. júl. 19. 19:54
 3/15 anonim ***** válasza:

Legalább az első leszólításnál ne használj csúnya szavakat. Inkább dicsérd és bókolj neki.

Mondjuk látni fogod a cipőjét, kérdezd meg, hogy hol vette, mert pont ilyen kell a tesódnak. Vagy valami. Azután név/hobbi ilyesmi.

Le a kalappal, ha ilyen bátor vagy. Most olvasom újra a leírást. Akkor rögtön mutatkozz be és adj valami elérhetőséget. Ez az elhívod valahova, ez nekem nagyon gyanús lenne. Inkább kövi találkozáskor.

2017. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Nagyom erős 16/F


Megjegyezném, egy tengerentúli országban egy program keretei között embereknek pólókat adnak el, rajtus kódokkal, ha meglátsz egy ránézésre szimpatikus egyént, leírod a kódját, ami alapján később tudsz neki e-mailt írni. Ha foglalt vagy, nem hordod a pólót. Olyan szép lenne :)

2017. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem igazán akartam csúnya szavakat használni:D De most tegyük fel buszon, villamoson, vagy akárhol látom odamegyek hozzá, akkor csak bemutatkozok neki valami elérhetőség (pl Facebook) és ott beszéljek le vele egy talit?:D

A másik dolog ami megfordult a fejemben, hogyha megpróbálok valakivel szemezni, de ő túl félénk és nem néz rám, akkor mi legyen?

2017. júl. 19. 20:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát ne nézz rá úgy, mint egy pszichopata. 😂 Csak lazán ember.
2017. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt magabiztosan meg tudod csinalni, az tuti bejon majd a lanynak :)
2017. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem akartam pszichopatán ránézni, de azért köszi, hogy figyelmeztetszxddd

Egyébként köszönöm szépen, azoknak akik írtam, megy mindenkinek a zöld pacsi:)

2017. júl. 19. 20:50
 9/15 anonim ***** válasza:
Velem egy csomóan próbálnak szemezni, de én olyankor totál berezelek, és nem merek odanézni, ha meg még helyes is a srác, akkor meg pláne. Egyszer próbáltam tartani a szemkontaktust, kb. 5 másodpercig sikerült. :D Szóval ha pont egy olyan lányt fogsz ki, mint én, akkor nem ez a legszerencsésebb módszer, de egyébként bejöhet. Végre valaki, aki nem neten akar ismerkedni.
2017. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Pont ez a kérdéses nálam, hogy aki félénkebb, mint te kedves utolsó, akkor is menjek vagy sem? Tehát ezen kattogok, de mindegy is, majd megpróbálom, ha elküldenek, akkor elküldenek nem csinálok belőle ügyet. Igen, már tényleg unalmas a sok gyk-n ismerkedni vágyó ember, én meg gondoltam csinálok valamit magammal, mert már meguntam, hogy szingli vagyok lassan 2 éve:DDD
2017. júl. 19. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!