Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon nagykepű de amúgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagykepű de amúgy rendes és nagyon helyes srác? Kezdenétek vele?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy srác aki nagyon nagyra van magával, nagyszájú, magabiztos és emellett piszok helyes arca (kisfius) is van es jol is oltozkodik meg minden, latszolag elkezd feletek kozeledni meg nyitni ti mit csinálnátok? Egyébként rendes alapból, nem szemétkedik másokkal csak ritkán ha oka van rá vagy akiket nem szeret. Veletek aranyos meg nagyon jó társaság, jó humora van mindig nevettek. Annyi, hogy tényleg elég nagyképű és nem egy nyugodt természet sok szempontból meg picit alacsony is (173 kb) de ezt még elnézné az ember, de amúgy ő is szeretne párkapcsolatot állítólag.

Ti mit csinálnátok, engednétek neki? Mondjuk azt mondta neked, hogy úgyis a barátnője leszel :D


2017. aug. 21. 10:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
24%

Nem.

#6-nak #7-nek igaza van:)

És amúgy is, undorítóak a beképzelt emberek.

2017. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet hogy a kérdező rosszul írta le a kérdés. Mert azt is írta hogy ő rendes.. de ha nagyképű akkor nem rendes.. Nem értem akkor
2017. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy lehet másokkal nagyképű a csávesz, Csak a csajjal ne legyen az.. mert ha a csajjal is az lessz akkor mégis igazuk van a többségnek..🤓
2017. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy valaki mással nagyképű, a csajjal meg nem. Aki nagyképű, az csak magával az, senki mással. Mással maximum lekezelő lehet, nagyképű nem.
2017. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Sokféle ember létezik.. szóval nem tudhatod hogy ki milyen..
2017. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
29%
Ha ez velem történne, én találnék egy fiút akkor majd kicsattannék a boldogságtól. Persze az nem jó hogy nagyképű, de az írásodból azt gondolom, hogy határozott és én azt nagyon szeretem egy fiúban 14/L
2017. aug. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Jo hat igen rolam szol a kerdes nem nagy rejtely :D o 18 eves amugy, de szerintem nem akkora bun az amilyen a szemelyisege mert nagyon sokan szeretik, a kozeleben akarnak lenni meg ilyesmi mert amugy jofej mondom. Es olyan hatarozott, nem lehet zavarba hozni, minden helyzetben feltalalja magat es mindenkivel tud kommunikalni ez ugy tetszik benne. Meg szerintem sokan akik negativ velemenyen vannak ha mondjuk elottuk lenne vagy ismernek mar egybol nem lennenek olyanok.

Jo persze van ket baratnom aki szerint nagyon nem kene :/ Ugye ok evfolyamtarsai a sulijaban, szerintuk nem vagyok hozza valo meg mast kepzelnek el mellem :/ De megint masok szerint meg latszik, hogy ertem van oda es velem tenyleg mas. Meg o is mondta hogy kapcsolatot keres. De azert bennem is van ketely, hogy mi van ha egy pszichopata es csak kihasznal. De ahogy beszelgetni kezdunk ez ugy el is szall mert olyan aranyos. Nemtudom :/

2017. aug. 21. 13:41
 18/22 anonim ***** válasza:
95%
Azért kell őt még jobban ki ismerned.. aztán eltudod dönteni hogy mitovább.. Tényleg sokan azt írták hogy ne csináld mert ilyen meg olyan de ahogy én arra aszt válaszoltam és aztis fogom hogy NE ítélj addig amíg nem ismered...
2017. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
ha ismerkedsz vele, akkor csak okosan. ne alelj el az elso szep szotol, mosolytol, stb. sokan beleesnek ebbe a hibaba, es hat addig mindenki cuki, amig meg nem kapja, amit akar... aztan jon a pofaraeses, amikor megdug, utana megmondja, hogy bocs, megse. ovatosnak kell lenni meg azokkal is, akik alapbol normalisnak, meg rendesnek tunnek, de az ilyen nagymeno bunko f sza gyerekekkel meg foleg...
2017. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Jó megígérem, hogy óvatos leszek :)
2017. aug. 21. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!