Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek meghívjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meghívjam?

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz egy elég nagy kaliberű koncertem, szólót fogok játszani egy zenekarral kb. 400 fős közönség előtt. És van egy fiú a suliban akit vonzónak/szimpatikusnak találok (azért nem mondom hogy tetszik mert még sosem beszéltünk így nem tudhatom) és arra gondoltam hogy esetleg meghívom. Ez mennyire eszement ötlet? :D

17/L


2018. ápr. 28. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Huh, hát nagy bátorság kell hozzá, de tudod mit? Mit veszíthetsz? Éld úgy az életed, ahogy jól esik, szerintem hívd el:)
2018. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos jo neven venné :) szerintem hivd el
2018. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy olyan fiút, akivel életedben nem beszéltél? Inkább ne....
2018. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!