Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem köszön rám mikor a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem köszön rám mikor a haverjaival van?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, akivel pár napja kezdte el beszélni és eléggé jóba lettünk. Megbeszéltük hogy osszefutunk majd de irt messengeren hogy megse mert a haveraival van. Masnap ugyanez volt, de akkor már látott is viszont megse köszönt. Mi lehet ennek az oka? 15 éves vagyok én is és a fiu is
2018. ápr. 28. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb ha megkérdezed neten? Erre ő tud pontos választ adni.
2018. ápr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Néha ha csak rápillantok az emberekre hirtelen én se kapcsolok, és nem köszönök. Ha többszöri eset akkor annak oka lehet talán, ezt tőle kérdezd meg.
2018. ápr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán mert olyan haverjai vannak, akik emiatt, hogy lány, meg hasonlók, kibeszélik. Ismerek ilyeneket, és utálom őket. Szóval igen, az osztálytársaim fele is ilyen, hogy ha van valaki, egy lány, akivel barátok vagyunk, azok is maradunk, akkor is, "hú te megint őt fűzted" meg hasonlók, idő után idegesítő tud lenni, beleszólnak mindenbe. 16/F És kérdező, próbálkozz, menni fog, ha ő más, akkor jól meglesztek.
2018. ápr. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy bunkó paraszt
2018. ápr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!