Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Ti mernetek kozeledni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti mernetek kozeledni egy nalatok idosebb lanyhoz? Es hogy tennetek azt?

Figyelt kérdés
(Pl lany 20-21, fiu 16-17)

2018. máj. 8. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Személyfüggő. Ismerek olyat, aki hezitálás nélkül megtenné, de olyat is, aki a korkülönbségre hivatkozva nem. Nálam az a helyzet, hogy csak akkor merném, ha nagyon egyértelmű jelet adna a lány, hogy bejövök neki.
2018. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17 évesként nem mertem volna egy 21 éveshez odamenni ilyen céllal, de 20 évesen volt egy kalandom egy 31 éves nővel úgy hogy előtte csak egy lánnyal voltam, az helyre hozta az önbizalmam és ha tehetem inkább direkt idősebb nőket választok. Csak legtöbbjük már foglalt én meg nem akarok keverni. Amúgy nem adom itt a nagy nőcsábászt, mert nem vagyok az. komoly kapcsolatra még nem vágyok, szex meg inkább legyen kevesebb de az agyam eldobjam tőle.
2018. máj. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18 vagyok, de a korombeli csajoknak ahogyan elnéztem az idősebbek jönnek be. Szóval megnézem a tőlem idősebb nőket / lányokat, de őszintén szólva mindenféle apró jel nélkül csak úgy odamenni nem mennék. Nem merszem nem lenne hozzám, inkább csak úgy érzem energiapazarlás, hisz elég kis eséllyel jön össze bármi is. :D
2018. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2018. máj. 8. 23:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen simán odamegyek táncolni.Komoly kapcsolat céljával,normális közegben ritkán gondolkodok idősebb lányban,ha oda is kell menni hozzá,tele van a gatya... 18/f
2018. máj. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!