Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Osztálytársnál nehezebbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Osztálytársnál nehezebben mernétek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, külsőre bejön egy lány osztálytársatok , és szeretnétek jobban megismerni. Nehezebben közelednétek akár először barátilag is, mert féltek, hogy másik félreérti, és nem akarjátok, hogyha az egész nem jön össze, akkor bármelyik félnek kellemetlen legyen?
2017. dec. 11. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem osztálytárssal nem a legjobb döntés összejönni, már ha nem is jön össze nagyon ciki, hogy elutasít, ha meg összejöttök, és utána szakítotok az is elég gáz, és utána nézhetitek egymást amíg egy osztályba jártok...
2017. dec. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Osztályból soha!"
2017. dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nehezebben igen.

De van amikor semmi se számít.

2017. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én megpróbáltam nem jött be.Nem változott semmi egy próbát megért.
2017. dec. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!