Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom van-e nála esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom van-e nála esélyem barátnőkén, szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy srac aki bejon, de szerintem o csak a barátjának tekint😔 lassan 3 honapja beszelunk es egyszer talalkoztunk csak, azota sem mondta hogy szeretne talalkozni pedig miutan elkoszontunk 5 percel kesobb o irt ram hogy haza ertem e meg minden rendbe van-e... regebben mondta hogy nem akar kapcsolatot mostanaba 😔 hogy tudathatnam vele hogy tetszik? Vagy hivjam el talira? Es ha elhivnam nem lenne fura hogy lany hivja el a fiut valahova?

2018. máj. 9. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem te is elhívhatod valahova. Nincs benne semmi, akár gondolhatja hogy csak barátként hívod el. És ha összejön a tali akkor adhatsz neki jelzéseket, hogy te többet szeretnél.
2018. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs. Aki 3 hónap alatt egyszer hív találkozni, ezen felül ki is jelenti,hogy nem akar kapcsolatot, az nem akar semmit. Ez teljesen egyértelmű. A további reménykedéssel pedig csak magadnak ártasz.
2018. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!