Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék? Nehéz helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élekfj kérdése:

Mit tehetnék? Nehéz helyzetben vagyok, melyet alábbi szövegemben fejtek ki.

Figyelt kérdés

Volt 1 rendezvény amin résztvettem és az egyik tanárnőm kint volt a lányával. A lányát amint megláttam belebambultam. Kesobb beszelgettem pár szót a lánnyal. De nem tudom mit tegyek. A lány tökéletesen az ideálom egyszerűen gyönyörű, és nagyon kedves, illedelmes, jól nevelt. Én meg az a bizonyos tipikus rossz fiú vagyok. Az anyukája (aki a tanárom) tartsa az egyik órámat, és nála is szoktam rossz lenni. Beszólogatni, flegmázni ilyenek. Sulin kívűl én küzdősportra járok. Röviden annyi a lényeg, hogy beleszerettem a lányba, de nem is tudom, hogy kéne elkezdenem, mert ő más mint a többi. +félek attól, hogyha valami esetleg nem menne a tanárom kicsinálna. És még az is benne van a pakliban, hogy nem engedi a tanárom, hogy bármi legyen köztünk. Mert a jó kislányát lehet nem 1 csibésznek szánná.

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm.



2017. jún. 18. 10:56
 1/6 anonim válasza:

Változz meg,mindenki képes valtozni,ha van motivalo ok!

Egy gyönyörü lany eleg mozivalo lehte,nem?

Illetve a lany is lehet jó hatassal rad!

Hajra

2017. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha komolyan tetszik a lány, akkor ne tartson vissza semmi. És ahogy írják előttem, te is változtathatsz és jó hatással lehet rád. Szerintem mindenképp próbáld meg, lehet nem lesz egyszerű, de a legjobb dolgokért meg kell küzdeni.:)

Hány évesek vagytok amúgy?

2017. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Érte hajlandó lennék megváltozni.

Csak félek elkezdeni vele beszélni, mert tudom, hogy az anyja bennem a csibészt látja nem azt a srácot, aki boldoggá tenné a lányát.

Én 16 ő 17

2017. jún. 18. 11:25
 4/6 anonim ***** válasza:
17 évesen a lány már eléggé nagylány ahhoz, hogy a szülei megtiltsák neki hogy veled legyen. A jó tanárok amúgy a legritkább/legszélsőségesebb esetben utálják bármelyik tanítványukat. Ha látja hogy jól megvagy a lányával, és nem is vagy olyan elviselhetetlen, akkor biztos nem fogja ellenezni. De a jövőben mindenképp változtass a viselkedéseden. Győzd le a félelmeidet, és próbáld meg.:) Ha nem próbálod meg az biztos kudarc.
2017. jún. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alább hagyod a flegmázást, beszólongatást. Meg próbálsz normális fiatal ember lenni. A szerelem csodákra képes.
2017. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, végül jól alakzlt minden.:)
2017. júl. 3. 03:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!