Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem merem engedi, hogy megcsok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem engedi, hogy megcsokolj, mert felek, hogy elrontom?

Figyelt kérdés

Volt mar par randink egy fiuval, de nekem vele lenne az elso normalis csokom, itt a nyelvesre gondolok

Es rettegek attol, hogy elrontom, vagy, hogy mashogy csinalom, mint ahogy elvárná

Ez neki is feltunt mar, de próbálkozik tovabb

Ittunk mar az ellazulás érdekében, de elobb jott ram a hanyinger, mint, hogy engedjem

Es nem azert nem engedem, mert undorodok tole, csak felek

O nem tudja, hogy ezert nem engedem

Mast mar engedtem neki(nyak puszilgatas), igazabol mar egyutt lennenk, csak ez a csok.. Szerintetek mivel tudnam elvonni a figyelmem a dologról? Segitseteeeek:(


2018. máj. 15. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem hagyd ezt a kapcsolat dolgot nem vagy elég érett hozzá.
2018. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jézusooooom... a barátommal én is féltem az első csókunktól, noha egyikünknek sem az első volt, előtte én csak egy sráccal csókolóztam (előtte 3 évvel, lol), neki pedig több barátnője is volt már, de leküzdöttem. Tudod mennyire ideges voltam, mikor az este végén már úgy tűnt, hogy ebből itt tényleg lesz majd pár órán belül valami?! Egészen a házukig vezető úton azon agyaltam, hogy mit csináljak ha megcsókol, hogy mennyire leszek béna és hogy ezért ki fog-e dobni. Csak azt tudom tanácsolni, hogy győzd le ezt a félelmedet, ha összejöttök úgyis sokat fogtok csókolózni, majd belejössz, megtanulod azt a technikát, amit ő és te is élveztek. Épp a hétvégén mondta a barátom, hogy tökre jól megtanultam már csókolózni, szóval hidd el, te is bele fogsz jönni... :)


Egy jó tanácsot viszont fogadj meg; ha eljuttok a nyelves csókig, akkor ne kalimpálj a nyelveddel a szájában, inkább csak finoman érintsd meg az övét, utánozd a mozdulatait, ezzel nem lőhetsz mellé!


Sok sikert!

2018. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Naaagyon szepen koszonom, nem hiszed el, hogy mennyit segítettél ezzel:Dd
2018. máj. 15. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Elsőre minden sokat látott személynek “ügyetlen” lesz a csókja egy új emberrel szemben, mert mindketten más technikát használnak, máshoz voltak szokva.

Minden egyes új partnernél fura lesz elsőre, mert még nem hangolódtatok egymásra. Szóval nyugi, mindenki nem egyszer át esik ezen, de hamar egymásra fogtok hangolódni:)

2018. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne igyál előtte alkoholt mert kellemetlen lesz a szagod.

Ezen nem tudsz mit elrontani....csak puszilgatjatok egymas szajat....

2018. máj. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megtorteeeent!!

Azt mondta, hogy nagyon jol csokolok, akkora ko esett le a szívemből, hogy nem jott ra:DDd

2018. máj. 16. 21:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Naaaa, örülök! Sok sikert a továbbiakban ;)

Második.

2018. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!