Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én várok el keveset a nagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én várok el keveset a nagy Ő-től, vagy csak mindig elrontom valahogy?

Figyelt kérdés

Jelenleg egyik munkatársammal kicsit (SZERINTEM) közelebb kerültünk egymáshoz, találkoztunk december óta 2x műszakon kívül. De mind a 2 alkalommal én találtam ki a dolgot... Tudni kell róla, hogy elég jó szívű.

Akkor kezdtem kicsit "rajongani" érte, mikor szünetben elkezdett kérdezgetni, mikor még vittem magammal ennivalót szünetben, belecsempészett kis nuggetset a zacskómba, amit csak fent vettem észre. Meg szinte folyton írunk egymásnak. Hasonló az ízlésünk, a nézőpontunk, így kb egymásranézve tudjuk mit mond a másik... Kicsit mindig bajban voltam ezzel az értékeléssel, hisz még nem volt 1 párom se, és nem tudom, ő csak barát, vagy szeretne-e többet... Kérlek, ha valakinek van vélemény evagy kérdése írja le, mert nagyon foglalkoztat ez, és nem tudom miben reménykedjek vagy mit várjak :/ (16-17 évesek vagyunk)

Köszönöm előre is!



2018. febr. 5. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szeretne többet is :) menjetek el valahova többször, aztán majd alakul . Mindég hangsúlyozd ki. ,hogy jól érezted magad stb :)
2018. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is, de eddig 2x találkoztunk ugye, és én hívtam mind a két alkalommal... Nem tudom :/
2018. febr. 5. 22:15
 3/4 anonim válasza:
Lehet csak nem tud olyan könnyen elhívni valahová, de nem hiszem hogy semleges lennél neki :)
2018. febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hm... Remélem igazad lesz :I
2018. febr. 10. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!