Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nálatok mivel lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok mivel lehet bevágódni?

Figyelt kérdés
Akár első randin, vagy bármilyen szituációban. Mit tartotok fontosnak, mi fog meg egy lányban? Nem külső tulajdonságokról van szó. :)
2018. máj. 22. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Tud nokedlit szaggatni :)

Az 10/10 :P

2018. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Egyéni gondolkodás, intelligencia, intellektus, művészetek kedvelése.
2018. máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Egyéni gondolkodás, intelligencia, intellektus, művészetek kedvelése, meg hogy hozzon nekem SÖRT!
2018. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as, valóban, az sem árt. :)
2018. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Lassan annyira kész vagyok lelkileg...hogy elég egy kis kedvesség is...17/F
2018. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hagyjuk ezt a nokedli szaggatást már a hülye is tud...


Azzal tud nálam bevágódni ha ad 2 ezer forintot meghiv egy energia italra meg mondjuk a randin nem a bélsár meg a pattanás a téma.

Most komolyan. Ti csajok mindig ilyen dolgokkal randiztok?az exről beszéltek meg a pukizásról. Utolso 3 randin ezt hallgattam és még én fizettem..

2018. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!