Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez akkor most mit jelent?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akkor most mit jelent? Járunk vagy nem? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Életem első randiján vagyok túl. Nagyon jól sikerült, nagyon sokat beszéltünk, sőt meg is fogtam a kezét. Szóval onnan már kézen fogva járkáltunk, ami nyilván nagyon jó jel. Kérdésem az lenne csupán, hogy így szerintetek a következő randin csók már beleférne? Illetve ez akkor most már járásnak számít? :)


Előre is köszönöm a válaszokat!


20/F



2018. máj. 29. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Ha megengedte hogy megfogd a kezét, akkor már miért nem kaptad le? Szerintem az is belefért volna részéről. De kérlek ne érezd úgy, hogy hibáztatni akarlak. :D


Én a csóktól számítom kapcsolatnak a dolgot 2 fél között. Szerintem ennél egyértelműbb jel nincsen. Persze nem félre érteni, mert egy prostival való csók nem ugyan ez vagy egy alkalmi partnerrel. Ez is szituáció függő! :D

2018. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Haha, nagyon kétlem, hogy prosti lenne. :DDD

Nem veszem úgy, hogy hibáztatsz. :) Okés, bár még, ahogy mondtam, nem volt kapcsolatom, így nemigazán tudom, mit hogyan, de akkor a következőnél megteszem. :))

2018. máj. 29. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy hozza a helyzet. Szerintem ezt nem kell előre így eltervezni.
2018. máj. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Félre ne értsd, nem az alakulóban csajera mondtam, hogy netán prosti lenne. Csak úgy általánosságban mondtam. :DD
2018. máj. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Haha. Okés. :D Gondoltam. :DD Amúgy köszi a válaszokat. :)
2018. máj. 30. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!