Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha a mostoha...

Szerintetek gáz ha a mostoha "tesommal" járunk? (tovább lent)

Figyelt kérdés
van anyámnak egy pasija, és annak van egy lánya. szeretjük egymást és titokban járunk is.(nincs köztünk semmilyen rokoni kapcsolat) nem anyám az édesanyja! szerintetek el mondjuk anyáméknak hogy járunk vagy mit tegyünk? nem szeretnénk mindig bújkálni!
2014. dec. 22. 23:49
1 2
 1/11 viktorvarga ***** válasza:
65%
nincs abba semmi,kicsit égő,de végülis nemgáz
2014. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget!:)
2014. dec. 22. 23:53
 3/11 viktorvarga ***** válasza:
24%
nemvolt valami nagy segítség de szivesen:)
2014. dec. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs köztetek rokoni kapcsolat akkor semmi akadálya.
2014. dec. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer láttam egy ilyen kérdést hogy egy anyuka meg egy apuka összejött és rajtakapták a gyerekeket. Apuka kicsapta a hisztit hogy elköltözni meg stb de te tudod mennyire elfogadóak a felek bár ha nem meztelenül érnek tetten titeket hanem normálisan elmondjátok mi a helyzet akkor szerintem nem lesz baj. Csak azt tartsátok szem előtt, hogy ha szakítotok a szüleitek akkor is együtt maradnak és nézhetitek egymást a családi asztalnál jó ideig (már amennyire tartós a szülők kapcsolata)
2014. dec. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért kell 1 nap alatt háromszor is kiírni ezt a kérdést??
2014. dec. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én csak egyszer kérdeztem :D
2014. dec. 23. 01:58
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

egyutt laktok? vagy csak hetvegente voltatok egyutt?Miota vannak egyutt az o apja es a te anyad? hany evesek vagytok?


ezek fontosak lehetnek abbol a szempontbol hogy en megiteljem :-), ha tinedzserek vagytok akkor azert gaz kicsit es ha nemregota ismeritek egymast akkor meg elég butasag (volt) ilyenbe belemenni.

Igen persze elofordul meg nem rokonsag verszerint, de azert megiscsak "csalad" ha anyad pasija es te tisztelted volna anyadat annyira hogy ezt ugy fogod fol, hogy egy uj csalad vagytok/lesztek (megha csak "mostoha, stb" is, akkor a lamyt testvernek illik tekinteni es akkent viselkedni iranyaba (alapszabalykent a hazinyulra nem lovunkot szem elott tartani).

Persze megertem, higy a kemia dolgozik ha ket ember osszeismerkedik. osszemelegszik es szerelem lesz hat legyen.


Az idotavlatot azert kerdeztem, mert ha reg osszejottek a szuleitek (anyad es az o apja), akkor reg ismerhetitek ehymast es talan nincs felnivalotok, hohy kiakadnak. Ha friss a kapcsolatuk (vegul erre gyanakszom a "pasija" megfogalmauasbol, akkor lehet kicsit elhamarkodottan estetek egymasnak ;-), es ezen akar a lany apja akar meg a te anyad is kiakadhat.

Mindettol fuggetlenul, inkabb valljatok be, mert jobb oszintenek lenni, mint nem :-) (lehet egy jelnek fogjak majd fol, hohy na latod a gyerekeink is egymasra talaltak ;-))).


A kozepkorban meg lehet ossze is adtak volna benneteket akaratotok ellenere :-), ehhez kepest ma szabad a szerelem :-P

2014. dec. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Fontos lenne azért tudni,h együtt laktok-e.

M ha nem szívetek rajta, viszont az nem jó, ha egy tini pár együtt él, főleg ha esetleg mondjuk fél év múlva szakítotok.

Amúgy mindenképp mondjátok el, jobb ha tőletek hallják, mint ha rajtakapnak egyszer csak.

2014. dec. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én ismertem egy ilyen házaspárt régen, akik hasonlóan ismerkedtek meg. Közös féltestvérük is volt :)

Ha nem testvérként nőttetek fel, hanem tiniként ismerkedtetek meg, nem gáz egyáltalán, legalábbis én nem találok kivetnivalót benne.

2014. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!