Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok az első randin hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az első randin hogy köszönjön nektek a fiú?

Figyelt kérdés

Internetes beszélgetés után első találkozásnál, randi féleségnél hogy köszönjek a lánynak? Puszi, kézfogás stb?

És nem tolakodó ha már az első találkozásnál a fiú megfogja a kezetek stb? A válaszokat előre is köszönöm. 17/f



2018. jún. 4. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Bemutatkozas kezfogassal, mert most talalkoztok eloszor. Majd siman mehet a puszi-puszi. Ha ott leszel a randin, kozvetits eloben, majd segitek. Amilyen toketlen vagy, meg elszurod...
2018. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szia bevált ilyen korban is, meg most is. :D
2018. jún. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem szia, és puszi-puszi :) azt viszont nem szeretném, ha már az első randin megfogná a kezem
2018. jún. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk attol is fugg hogy mennyi ideje beszeltetek interneten. Pl nalam ugy volt hogy a sraccal 2 hetig beszelgettunk mire eloben talalkoztunk. Abba a 2 hetbe beletartozott hogy webcameran keresztul is beszelgettunk eleg sokszor. Aztan mire talalkoztunk mar ugy voltunk vele mintha mar vagy 1000 eve ismernenk egymast. Es mikor vegre oda kerult a sor hogy talalkozunk puszi szia hogy vagy, nehany sablonos kerdes es valahogy mindig annyira hamar elrepult az ido hogy eszre se vettuk:) engem mar elso randin megcsokolt es szemely szerint nem volt tolakodo en is ugyanugy akartam mint o. Megfogta a kezem hazafele menet mar az elso randin. De ez mind szemelyfuggo. Fugg attol hogy mennyire vagytok olyan kapcsolatban, hogy erzed mennyire ismered...ha bevallalosabb akkor nagy gond nem lesz...stb

Nem kell tulsagosan ragorcsolni elvezd hogy ott lehetsz es a beszelgetes meg a tema majd csak ugy magatol jon :)

18L

2018. jún. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már egy ideje beszélgetünk, akkor nekem jól esne egy ölelés és két puszi.

Ha nem régóta, vagy csak nagyon felületesen, akkor puszi, kézfogás.

2018. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát sokat segítettek.
2018. jún. 4. 15:15
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Ha már találkoztatok (nem randin, hanem valahol), akkor szia puszi-puszi. És elsőre ne fogja meg a kezem :)

16L

2018. jún. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!