Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most mit tegyek? (Ne nézzetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? (Ne nézzetek hülyének, kérlek. )

Figyelt kérdés
Emailen beszélgetek már egy ideje egy sráccal de álnéven, azt mondtam neki hogy nincs facebookom. Elég visszahúzódó srác akinek még nem volt dolga csajokkal. A lényeg az, hogy megadta a telefonszámát és randira hívott. Azért írtam neki álneven mert Facebookon nem mertem a saját személyemmel ráírni. Annyira szarul érzem magam h nem mertem személyesen ráírni miközben az álszemélyemet meg randira hívta és ugye az is én vagyok. Szerintetek? Mit tegyek?
2018. jún. 12. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
fényképen láttad már, telefonon beszéltetek?
2018. jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
mond el neki hogy eddig a biztonság kedvéért álnéven csevegtél vele, mert a mai világ veszélyes hely a fiatal lányok számára. valszeg megértő lesz és nem lesz ebből gond.
2018. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Ez inkább gonoszság a részedről 😉🙂szegény srác
2018. jún. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem baj, hogy nem ismeri a fb-odat.

Egy ismeretlen, nem is kell mindent az orrára kötni.

A lényeg, hogy ne verd át.

Ha találkoztok és szimpatikus, akkor majd elmondod, hogy biztonsági okok miatt nem akartad, hogy rögtön mindent tudjon rólad.

2018. jún. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve így szoktam, amíg neten ismer csak, addig csak a keresztnevemet tudja.
2018. jún. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Legalább kérj tőle fényképet. De szerintem se gáz, hogy nem tudja az igazi nevedet. Ha a találkozón is olyan kedves leszel, mint a világhálón, akkor nagy lesz az esély rá, hogy ugyanúgy szimpatikus leszel neki!


Küldj neki te is fényképet, mert bár a külső nem minden, de ki jönne össze egy neki nem tetsző "bányarémmel"?!



De vigyázz nagyon: Olyan helyre menjetek, ahol sok ember jár, nehogy "ne legyen olyan cuki", mint az üzenetei. Pl Mi van, ha bántana? ez is elképzelhető, ezért javaslom a nyilvános, sok emberrel "tarkított" területeket(pl belváros stb)

2018. jún. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*ez is=Ez is
2018. jún. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!