Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon sok ez a korkülönbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval, aki nagyon aranyos. 21 éves, egyetemen tanul. Én 16 vagyok. Ő már nem szűz (nyilván) én még nem is csókolóztam soha. És szexre nem is állok készen. Egyelőre. Annyival egyszerűbb lenne ha egy velem egykorú tetszik meg... Így minden olyan bonyolult. A családnak se tudom hogy adagoljam be. Tetszik, de nem tudom hogy próbáljam e meg vele... Valakinek bármi tanács esetleg?
2018. jún. 14. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ne légy buta. Valószínűleg csak meg akar fektetni.
2018. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

A korodattekintve sok, te meg semmit nem tudsz nyújtani egy felnőtt embernek szellemileg, max testileg.

Most sokan le fogják írni hogy ne törődj a korral. De,törődj. 10 év múlva már semmi nem lesz ez az 5 év,most még sok.

2018. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok. Elég durván meg lehet sérülni lelkileg ilyen helyzetekben. Inkább ne erőltesd. Vannak kivételek, de rizikós.
2018. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ő már felnőtt, és neked még 2 évet kell várnod, hogy nagykorú legyél. Ezt nektek kell eldönteni, hogy akartok-e járni. Nem a kor számít, hanem a bizalom, szeretet...

2018. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez még belefér, ha szeret, tud várni a szex-el, mert nem az lesz a lényeg neki.
2018. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan sok,ha tényleg szeret vár :)
2018. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az tuti hogy egy "plátói" kapcsolat egy 21éves palinak nem elég...
2018. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 22 éves voltam, amikor összejöttem a 15 éves szerelmemmel, ennek már lassan öt éve.

Nyilván sok dolgot nem értett a felnőttek világából, de mivel ő alapvetően jóval érettebb volt a koránál, ezek a problémák kezelhetőek voltak.

Szexszel vártunk keveset, fél év után késznek érezte magát. Családja könnyen fogadta a helyzetet, igaz, tiszta szándékú, kellemes modorú srác vagyok, akit szoktak kedvelni a szülők.


Minden egyes interperszonális viszony más és más, de a példámból látszik, hogy működhet az ilyen. Ugyanakkor sok a buktató. Ilyen korkülönbség esetén (ebben a korsávban legalábbis) egészen más lehet a felek érdeklődési köre. Azt is vizsgálnod kell, mik lehetnek a valódi szándékai. Van rá esély, hogy csak szexet akar, de korántsem biztos. Azt ugye nehéz megmondani, mikor érzed magad késznek, viszont a végtelenségig nem fog várni.


Én azt mondom, próbáljátok meg, mindenesetre légy résen, készítsd fel magad lelkileg az esetleges csalodasra is.

2018. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!