Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kezdeményezzek vagy sem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek vagy sem? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Volt egy több mint egy éves kapcsolatom, aminek egyik napról a másikra lett vége - nem az én hibámból, de ez most nem lényeg - decemberben. Elég nehéz volt túltenni magamat a dolgon, hónapokon keresztül rágódtam, szenvedtem, de most végülis megvagyok.

Tudni kell rólam, hogy elég "válogatós" vagyok, nagyon nehezen tetszik meg bárki is. Viszont szerencsétlenségemre az egyik osztálytársam iránt elkezdtem érezni valamit. Szerintem viszonylag jóban vagyunk, szoktunk beszélgetni személyesen is, plusz hogyha írok neki, akkor egész jól elbeszélgetünk, de csak általános témákról. Többen is mondják, hogy hívjam el stb, de nem vagyok biztos ebben az egészben. Félek, hogy nemet mond és az nem igazán tenne jót most az önbizalmamnak, főleg, hogy nemrég sikerült túllépnem az előző lányon. Plusz az sem elhanyagolandó, hogy osztálytársak vagyunk...

Egyébként azt kell tudni rólam, hogy mások elmondása szerint nagyon jófej vagyok, kedves stb, és elvileg még egész tűrhetően is nézek ki, habár ki tudja mi igaz ebből. Szerintem nagyon jók a kommunikációs képességeim, rengeteg barátom van és szinte minden ember aki körülöttem van, kedvel, pozitívan állok a dolgokhoz, de ebben a kérdésben most nagyon bizonytalan vagyok.

Tehát, szerintetek ezek alapján kockáztassam meg, hogy elhívom valahova vagy inkább hagyjam?

16/F



2018. jún. 24. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám ki ha egész nap egy osztályba kéne lennem a barátnőmmel. Na és ha szakítotok? Egész nap lesheted a fejét. Osztálytársnál én nem próbálkoznék, de ez az én véleményem.
2018. jún. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom nagyjából, köszi a választ!
2018. jún. 24. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!