Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esélyem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem? Részletek:lent

Figyelt kérdés

Nemrég elhívtam egy lányt moziba fb n.

Még nincs időpont de azt mondta talán. azt is írtam hogy én fizetek.

Egy osztájba járunk

Nem vagyunk rosszban se jóban előző félévben mellettem ült. Az iskola tánc bemutatót tart és a megyitó bécsi keringő lessz amire külön lehetett jelentkezni nem választottam őt de valahogy egymásra találtunk.


Kérdések:

Van esélyem ?

Gondolja hogy ez randi?

Mit csináljak? (A randin)

Bármi jótanács


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat



2018. márc. 19. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor azt mondják mai fiatalok valahol erre tudok gondolni... Ha minden egyes nap látod, mi a facért nem bírsz élőben odamenni? Vannak olyan dolgok élőbeszédben, amit semmi nem ad vissza. Nem kell testbeszéd szakértőnek lenni, de millió olyan van, amire egyből felfigyelsz/megérzel mindentől független, mivel génjeidben vannak. Pl. ott láttad volna areakcióját, hogy hogyan reagál rá. Ha nem válaszol, semmi, akkor menj oda hozzá, beszélgess vele, kérdezd meg szépen a beszélgetésbe ágyazva, hogy látta-e ami írtál (nilván látta, ha ottvan, hogy látta.. csak valahogy hozd fel) és, h mit gondol stb.. Nem kell ilyen dolgokat írni/mondani, h én fizetek, meg kapsz popcorn-t. Ezeket érdeme offolni. Elmentek aztán majd csinálod. Amúgy kb ennyi. De nem mindegy,h volt-e korábban beszédetek, vagyháét mennyire gyakran szóltok egymáshoz. Egyébiránt úgy szervezd, hg utána belütök valéahova kérdezd meg hogy tetszett, ilyenek. A nők szeretik, ha az érzelmeiket kérdezik. Ilyesmik. sok sikert
2018. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!