Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egyszer csak nem ír, miért?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer csak nem ír, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyjából 1 hónapja megismerkedtem egy sráccal a neten, és elég jól elvoltunk, beszélgettünk, ilyesmi, találkozóra sajnos még nem került sor. Egyikünk se titkolta a szándékát, és én is el tudtam volna képzelni, hogy a későbbiekben együtt legyünk (persze csak több randi után, nem hiszek abban hogy neten keresztül beleszerethetnék). Ez nagyon jól működött 4 nappal ezelőttig. Régebben mondta milyen rossz lenne neki ha egyszer csak nem írnék neki többet, és mivel inkább én szoktam beszélgetést kezdeményezni, gondoltam megvárom amíg most majd ő ír rám, mert állítólag "fontos" vagyok neki. De nem így történt, nem írt már 4 napja, és nem tudom miért, mikor azt mondta hogy nagyon szimpi vagyok neki.

Szóval két kérdésem lenne ezután:

-Mi oka lehet arra, hogy egy csomószor fenn van, de nem ír?

-Úgy gondoltam hogyha nem ír egy hétig, akkor megírom neki hogy sajnálom hogy ennyire leszar, pedig én már nagyon megkedveltem (ezt már megírtam előre mert unatkoztam, ha valakit érdekel, írjon privátot) stb. Korrekt hogy várok egy hetet, hátha?

Köszönöm hogy elolvastad, és azt is ha válaszolsz :)

Egy 16 éves lány



2018. júl. 4. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben nem keresnem, felesleges kimutatni h megbantott ezzel, ha te irtal utoljara akkor ha erdekled ugy is keresni fog.
2018. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jobb is. Tavkapcsolatnak semmi értelme nem lenne
2018. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Először is minden tiszteletem, hogy nem neten keresztül szeretnéd kiismerni a másikat. Elég ritka manapság. Hogy a két kérdésre adjak választ:


- Számtalan oka lehet. Például annyira megszokta, hogy állandóan te keresed, hogy ez eszébe se jut. Vagy lehet ő is hasonlóakat gondol, amióta nem keresed és "taktikázik". Esetleg hülyít, vagy meggondolta magát.


- Férfiként mondom, hogy ha ennyire leszarja az egyik fél a másikat, felesleges kiosztani, mert az ég világon semmit nem érsz el vele. Esetleg megérdeklődhetnéd, hogy van -e valami baja, amiért nem ír. Ha viszont nem kapsz választ, akkor sajnos hagyni kell és lépni tovább...

2018. júl. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az eszem tudja hogy hagynom kéne, de tényleg nagyon megkedveltem, és néha azt érzem hogy lehet hogy most nem ír, de ha én írnél neki és ezt megbeszélnénk, megmenthetném a dolgot.

Az agyam azt mondja amit ti, de a szívem...

Mindenesetre köszi a válaszokat, jöhet még :)

2018. júl. 4. 12:20
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, neked külön köszönöm :)
2018. júl. 4. 12:21
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt ne, hogy ott sírj neki, hogy így meg úgy fáj...

Ne alázkodj meg, lépj tovább. Ha ennyit számított neki az egész, akkor csak szórakozni akart és egyáltalán nem érdekli, hogy megbántott téged. Nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele.

2018. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem már van más lány a képben aki betöltötte a helyed, ennyi. Sajnos az ilyenbe nem szabad beleélnie magát az embernek mert a neten más mint a való életben ahol elé állsz és megkérdezheted "miért nem írsz?".
2018. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mennyire tisztáztátok le, hogy ki mit akar? Mert nagyon nem mindegy. Ha az egyik többet gondol bele, mint a másik/ugyanaut gondoljátok, de nem kommunikáljátok le az mind azzal járhat, hogy elveszítitek a motivációt, hogy írjatok a másiknak.


(Tudom, ez nem korrekt módszer, de én voltam már a másik oldalon és azért döntöttem az ignorálás mellett, mert hiába küldtem jeleket, semmit nem kaptam vissza és nagyon megijedtem, hogy túlságosan nyomulok a semmiért, így mindkettőnket kellemetlen helyzetbe hozva.Lehet vitatkozni, hogy jól tettem-e, jómagam se tudom)

2018. júl. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nincsmit kérdező, de én is csak találgatok. Még annyit, hogy a megérdeklődést én sem úgy értettem, hogy siránkozni kell, meg számonkéregetni.

Attól függ kedves utolsó, hogy mik voltak azok a jelek. Ha ilyen "nézem hosszan és rámosolygok" szintű dolgokról beszélünk, akkor nem volt korrekt. Ha egyértelműen kifejezted közeledési szándékodat és a másik úgy tett rád, akkor jól döntöttél. És itt most nem arról beszélek, hogy rögtön szerelmet kell vallani a másiknak, csak szerintem lehet normálisan is "adagolni".

2018. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

lehet h az anyja van fenn,vagy lehet megjött neki

!megiszunkmindentis!

2018. júl. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!