Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egyszer csak nem ír, miért?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer csak nem ír, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyjából 1 hónapja megismerkedtem egy sráccal a neten, és elég jól elvoltunk, beszélgettünk, ilyesmi, találkozóra sajnos még nem került sor. Egyikünk se titkolta a szándékát, és én is el tudtam volna képzelni, hogy a későbbiekben együtt legyünk (persze csak több randi után, nem hiszek abban hogy neten keresztül beleszerethetnék). Ez nagyon jól működött 4 nappal ezelőttig. Régebben mondta milyen rossz lenne neki ha egyszer csak nem írnék neki többet, és mivel inkább én szoktam beszélgetést kezdeményezni, gondoltam megvárom amíg most majd ő ír rám, mert állítólag "fontos" vagyok neki. De nem így történt, nem írt már 4 napja, és nem tudom miért, mikor azt mondta hogy nagyon szimpi vagyok neki.

Szóval két kérdésem lenne ezután:

-Mi oka lehet arra, hogy egy csomószor fenn van, de nem ír?

-Úgy gondoltam hogyha nem ír egy hétig, akkor megírom neki hogy sajnálom hogy ennyire leszar, pedig én már nagyon megkedveltem (ezt már megírtam előre mert unatkoztam, ha valakit érdekel, írjon privátot) stb. Korrekt hogy várok egy hetet, hátha?

Köszönöm hogy elolvastad, és azt is ha válaszolsz :)

Egy 16 éves lány



2018. júl. 4. 12:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Persze, amit mondani szeretnék neki ha letelik a hét, semmiképpen sem számonkérő, vagy siránkozós vagy dühös, inkább tárgyilagosnak mondanám. Szimpla kérdés hogy mi az oka annak hogy nem ír nekem. Szerintem tök oké.
2018. júl. 4. 21:09
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg felesleges, mert elég egyértelmű az indok, kamuzásra meg gondolom, nem vagy kíváncsi.

Ezen kívül megint csak oda lyukadnátok ki, hogy te vagy az, aki teper érte, míg ő a füle botját se mozdítja.

Lépj tovább, kár olyannal kínlódni, aki nem éri meg a befektetett energiát.

2018. júl. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!