Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gond lenne 6 év...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angels_21 kérdése:

Szerintetek gond lenne 6 év korkülönbség? Én 16 éves lány vagyok, ő 22 éves.

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 00:39
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha megértitek egymást és elég érett vagy akkor nem
2018. júl. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
81%

A 6 évvel egyeltalán nincs semmi probléma lehet, hogy azzal sem hogy felnőtt korú a másik fél, de az is lehet hogy a 16-22 párosítást nem mindenki nézi jó szemmel, de ez általában emberenként más-más nézőpontkérdés, de szerintem nem vészes. Az már más kérdés mit szólnak a szüleid. Amúgy amikor 18 leszel és ő 24 akkor már senkit se fog érdekelni negatívan ez az egész valószínűleg. Ez változik mivel láttam olyat is hogy 12-18 az a hat év és az nem túl normális. Ez a 16-22 még középútnál jár de pl a 20-26tal már nincs semmi probléma.


Remélem érthető voltam és segítettem neked!😊 Minden jót!

2018. júl. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem tök mindegy, hány éves pali farkalgat éppen? Pár hónap múlva már úgyis más fog farkalgatni. Nem értem ezeket a drámákat...
2018. júl. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Abszolút mindegy, ahogy az előző mondja. 22évesen nehéz komolyan venni egy 16évest. Jajj de aztmondta hogy szeret. Igen. Megdugni :D
2018. júl. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1# Adom! En is igy gondolom!
2018. júl. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
45%
Én 18 éves vagyok a barátom 27 és jól megvagyunk :) szóval sztem nem gond
2018. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én elmúltam ötven, engem nem zavarna a korod!
2018. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Soha nem a valós korkülönbség a gond, hanem mindig a relatív korkülönbség. Jól mondják, 12-18 büntetendő, 16-22 határeset, 18-24 vagy 20-26 totál elfogadott. Szóval ha jól kijöttök egymással, és a szülőket sem zavarja kifejezetten akkor rajta :) ;)
2018. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy gond-e, az a szituációtòl függ. Komoly kapcsolatot szeretnél? Akkor szinte kizárt, más korosztály vagytok, amikor te 18 évesen elkezdesz bulizni mint az állat, ő akkor már ezen a korszakán jòcskán tùl lesz. Ha továbbtanulsz, akkor mire te elkezded, ő már rég főállásban nyomja. Persze előfordulhat az a szerelem, ami mindezeket kibìrja.

Ha viszont csak kavarni szeretnél valakivel, akkor nyilván nem gond. 24 évesen valszeg több mindent meg is engedhet magának, mint egy kortársad.

2018. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!