Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit csináljak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Károly03 kérdése:

Nem tudom mit csináljak, tovább lépjek, vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok, voltunk már egyszer együtt. De az a baj, hogy nem igazán tudok nála tovább lépni, viszont lehet hogy azt kéne, de amikor meg erre gondolok, akkor jobban érzem azt, hogy azért is küzdeni kéne érte. Bár jobban járnék szerintem ha küzdenék érte, csak az is a baj, hogy van egy másik fiú neki, akivel elvileg csak barátok, de már kis koruk óra. És most azt mondta, hogy egyenlően vagyok vele azzal a fiúval. De persze azért mert kis koruk óta barátok, még nem biztos hogy azt jelenti, hogy ők együtt is lesznek. De szerintem több esélye van. Mondjuk vele még nem volt együtt. Szerintetek küzdjek érte? Hiszek benne, meg érzem hogy még van nála esélyem, de azt mondja, hogy már nincs.

#szerelem #küzdés #Lányért
2020. júl. 8. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég furcsa egy megfogalmazás lett az 1x biztos. Ha küzdesz érte, de Ő azt mondja nincs esélyed, akkor minek csinálod? Engedd el majd jön helyette másik.
2020. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, meglehet próbálni. De, ne vidd túlzásba, az se jó, ha akaratosan próbálod vissza szerezni. Ha, meg vissza utasít, lépj tovább.
2020. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!