Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom túl tenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom túl tenni rajta magam?

Figyelt kérdés
Már több mint fél éve szerelme vagyok egy lányba, de nem viszonozza. Egyszerűen nem tudom túl tenni magam, úgy érzem csak ő vele lennék boldog. Hogy lépjek túl rajta?
2020. aug. 25. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az már biztos, hogy nem viszonozza? Ne add fel! Ha még mindig szereted és nincs barátja. Igazából nem bűn az, ha valaki viszonzatlanul szeret valakit akkor se, ha a másik félnek nem tetszik.
2020. aug. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem viszonozza, valahogy lépj túl rajta, mert neked nem lesz addig másik szerelmed, és csak őrlődsz miatta.
2020. aug. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A másik elég nagy probléma hogy kb 400km-re lakunk egymástól. Ezért csak az interneten keresztül tudunk beszélgetni, de nem nyit felém egyáltalán, de zaklatni sem szeretném.
2020. aug. 25. 10:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet hogy amúgy se működne a távolság miatt, talán így kell ennek lennie. Sajnos meg kell tanulni, hogy aki nem keres, annak nem hiányzol :( Kitartás, fel a fejjel.
2020. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj azokra a dolgokra összpontosítani, amik ezen kívül még fontosak az életben, és ami épp jó, azt élvezd is.
2020. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!