Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarok gyereket, a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok gyereket, a barátnőm elfogadná?

Figyelt kérdés

Ha lesz barátnőm és elmondanám neki hogy nem akarok gyereket akkor már nem akarna annyira velem lenni? Ha össze házasodnánk és akkor mondanám el neki félek hogy elhagyna.

(a jövőről beszélek 16f)

És van okom rá miért nem akarok gyereket.



2020. aug. 29. 13:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem 16 évesen felesleges ezen kattogni, ráértek 10 év múlva.
2020. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

1. Még változhat a véleményed.

2. Nem hallottam arról,hogy valaki ezért hagyott el valakit

2020. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
16 éves vagy és még nagyon sokat fogsz változni. De erre a kérdésre visszatérhetsz több mint 10 év múlva
2020. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Ezt beszéld meg vele előre, különben egyikőtök se lesz boldog


Én pl nem akarok gyerek nélkül élni ezért elhagynálak de sok lány nem akar gyereket


Ezen nem most kéne gondolkodnom addig változhat a véleményed

2020. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Még te is gyerek vagy.🙂
2020. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen igaza van annak, aki azt mondja, hogy ezt még nem tudhatod biztosra, még lehet változni fog a véleményed. Annak a véleménye is változhat még, aki azt mondja, hogy szeretne.
2020. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon ráérsz még ezzel. Amúgy meg mielőtt az ember összeházasodik valakivel, normális esetben megbeszélik ám ezeket a dolgokat :)
2020. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Én szakítanék, bocsi. Olyannal akarok együtt lenni, akivel el tudom képzelni a jövőmet. De sok lány nem szeretne gyereket, nem hiszem hogy ebből lesz problémád. Viszont ebben még neked is változhat a véleményed, nem a korod miatt, hanem mert talán majd egyszer megismersz valaki olyat, akivel mégis családot akarsz alapítani.
2020. aug. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Ha normális, nem.
2020. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Ezt MAJD a barátnödtöl kell megkérdezni, mert van olyan nö, aki AKAR gyereket - ö nem valószínü, hogy elfogadná -, meg vannak, akik NEM AKARNAK gyereket vagy nem lehet nekik - ebben az esetben inkább elöny lenne.
2020. aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!