Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb barátomba mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hosszú évek óta ismerjük egymást mindig egymás mellett voltunk még a nehéz időkbe is mikor engem csaltak meg vagy őt dobták de mindig ki is áll mellettem mindig barátként tekintettem rá de pár hónapja teljesen szerelmes vagyok belé és teljesen kikészít. Ha beszélek vele a szívem kb a torkomba dobog már sőt pár napja együtt ittunk (szokás szerint mind2en jól bebasztunk) nekem kijöttek az érzelmeim sírva fakadtam de azt nem mondtam el hogy szeretem őt csak hablatyoltam össze vissza. Ő átkarolt és végig vígasztalt engem. Annyira megnyugtatott már hogy majdnem lesmároltam de azért észbe kaptam és egy nagy puszit adtam az arcára amit viszonzott is nekem. Néha olyan érzésem van hogy ő is többet érez de már 3 éve van baratnője én meg egyáltalán nem akarom tönkre tenni az életét..mitévő legyek most?:(

2021. máj. 11. 18:51
 1/1 anonim válasza:
Figyelj, szerintem, ha boldog párkapcsolatban él és valóban szereti a lányt akkor nem éri meg belekavarni. De, ha azt veszed észre rajta, hogy a lány nem igazán érdekli, akkor meg adj neki jeleket, ebben az esetben vagy viszonozza majd, vagy nem(ezért figyeld meg, hogy van-e esélyed, mert ha tévedsz elég kínos szituációba is keveredhetsz)
2021. máj. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!