Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem egyik évfolyamtá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egyik évfolyamtársam, hogyan menjek oda beszélgetni vele?

Figyelt kérdés

Eddig nem beszélgettünk sokat, és jobban meg szeretném ismerni, csak nem tudom hogyan, mert félek. Azon gondolkoztam, hogy holnap odamegyek hozzá beszélgetni, csak nem tudom hogy kezdjek hozzá és az a gond, hogy nagyon ritkán van egyedül, általában a barátaival van. És azon is gondolkodtam, hogy rá írok csak nem merek. Mit csinàljak?


Én 17L ő 17F



2021. jún. 1. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Én meginnék pár felest és oda mennék hozzá,de én férfi vagyok :D...vagy eldurrantanék egy jointot.


De mivel egyik sem valami jó megoldás,szerintem az is elég ha ráírsz egy "szia"-t csak tud vele valamit kezdeni...

2021. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is hasonló cipőben jártam, mint te. Paráztam odamenni hozzá és beszélgetni vele...végül mégis összejöttünk.

Szerintem inkább írj rá chaten...ha élőben odamész hozzá akkor megeshet az, hogy a barátai rögtön azt veszik le, hogy "mennyire rajongsz érte" stb...tudod milyen néhány srác.

A legfontosabb, hogy légy magabiztos...örüljön, hogy valaki felfigyelt rá és kezdeményez nála. Sajna a mai fiúk többsége jobban kedveli azt, ha a lányok lépnek.

DE ha elkezdtek beszélgetni, akkor sem kell, hogy mindig egyből megnézd az üzeneteket...nem azt mondom, hogy órákat várasd a pasast, de pár perc eltérésbe nem fog ő sem belehalni hidd el.

Ha te is szimpi vagy neki, akkor (nyilván nem rögtön) de idővel megfogja kérdezni, hogy nem csináltok-e valami közös programot.

Fel a fejjel és sok sikert!

2021. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csaó! Én is pont véletlenül a te cipődben járok. Bár én már beszélgettem 1-2 hónapot az évfolyamtársammal msn-en, aztán megelégeltem hogy ennyire félénk vagyok, amikor szembejött velem a gimiben, köszöntem neki és a kezébe nyomtam egy cetlit amin az állt hogy "Áll-e még az a tali? -XY". Persze még az nap küldött Snapchaten egy streaket amiben a papírka volt és azt írta alá hogy "Persze😊". Azóta már meg is volt az első ranid, a héten lesz a 2. Szóval hajrá, próbáld meg ezt te is, minden kezdet nehéz. Hajrá haver, tudod, csak bátran!:D
2021. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia nyugodtan menj oda nem fog megenni, de ha nem mernél írj rá
2021. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!