Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek a jelek mire utalnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a jelek mire utalnak?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már két hete kavarok egyszer taliztunk smároltunk aztán voltak ilyen szünetek,hogy nem beszéltünk stb..Aztán most rám írt hétfőn és azóta beszélünk valamikor órákig tök jól..Aztán valamikor meg órákig nem ír és utána add egy egy szavas választ amivel nincs téma és nekem kell valamit bedobni…Aztán van olyan is mikor ezt óráig nem nézi meg…De így alapjáraton kedves meg minden csak nem tudom miért csinálja ezt?

2021. szept. 1. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Vagy elbizonytalanodott valami miatt. Lehetséges, hogy félénkebb srác, de azt te tudod mivel te ismered. Vagy egyszerűen csak egy „kaland“ voltál neki és mivel nem dobtad neki szét egyből a lábad talált egy másikat aki viszont igen.
2021. szept. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egyszerűen csak nem ér rá. Velem hasonló történt, ott is csak az időhiány volt a gond.:)
2021. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Vagy kicsikét félénk, vagy pedig az idő nem ad meg neki annyi lehetőséget.
2021. szept. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Órákig nem ír... Talán mert van élete a mobilján kívül. Nekem a mobilnetem sincs bekapcsolva állandóan, mert csinálom a dolgaimat.
2021. szept. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, közben éli az életét. Pl. sportol, tanul, olvas, alszik, moziban van, a szüleivel beszélget, ügyeket intéz, űzi a hobbiját. Aki állandóan csetel, az nekem nem kéne.
2021. szept. 2. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!