Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon miért nem válaszol?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem válaszol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megismertem egy lányt, körülbelül egy hete, barátokon keresztül ismerkedtünk meg.


El szeretném hívni valahova majd ha alkalmam lesz rá, de valami kicsit összezavar.


Ahogy én levettem, szerintem tetszek neki, de ez nem 100%.


Küldök neki snapeket, megnézi őket, viszont ő nem küld soha, de másoknak szokott, mert egy közös ismerősünket megkérdeztem.



2021. szept. 9. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj szöveges üzenetet küldeni neki, ha arra sem reagál engedd el!
2021. szept. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy fiú ha akar valakit (nem "valamit!") és a lány erre nem reagál, akkor a lány nem vevő a közeledésre. Próbálkozhatsz még 1-2-szer, de ne erőltesd.
2021. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!