Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért néz át rajtam ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz át rajtam ez a lány? Mit tegyek hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki 9. óta tetszik, de eddig nem mertem kezdeményezni, mert nem nézek ki túl jól és az öltözködésem sem a legjobb. Most 11.-esek vagyunk és úgy döntöttrm hogy magabiztos leszek. Többször próbàltam mellé ülni, de volt hogy csak átült egy haverja mellé. Amikor nem ült el akkor óràn mindig megpróbáltsm beszélgetni vele, de csak levegőnek nézett. Amikor az óràn valamelyik osztàlytársunk elrontitt valamit, megpróbàltam vicces lenni és beszólni nekik, de a làny akkor is csak a száját húzta, meg forgatta a szemét. Nem értem hogy velem miért ilyen flegma, amikor másokkal kedvesen és tisztelettudóan viselkedik.

2021. okt. 2. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha magabiztos szeretnél lenni, akkor azzal keltsd fel az érdeklődését (már amennyiben érdekled), hogy elmondod neki, hogy tetszik neked. Néma gyereknek....
2021. okt. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ha azzal kezdem, higy tetszik azzal kb semmi esélyem. Szerintem jobb ha előtte valamennyire megismerjük egymást és beszélgetünk, aztán majd ha nyitott rám azt is elmondom neki hogy tetszik.
2021. okt. 2. 16:07
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem hagyd ezt a lányt, nem kell valakinek a kéne-kedvére tenni főleg ha egy paraszt.
2021. okt. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért undok, mert egyértelműen nyomulsz rá és ezzel jelzi hogy nem érdekled, őszintébben fogalmazva azt mondja ezzel hogy "kopj le". Aki ennyire levegőnek néz és emberszámba se vesz, azt főleg ne erőltesd, mert csak szétrombolod az önképed és az önbizalmad, miközben egy lábtörlővé válsz, akivel azt látják mindent meglehet tenni.
2021. okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Az alapján amit le írtál,ugy tűnik hogy főleg szavakkal próbálod kifejezni amit erzel,és lehet hogy a lánynak ez nem jön be,vagy elsőre túl nyomulós. Próbáld meg helyette tettekkel es aztán a többi.
2021. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De tettekkel hogy? Odaülök mellé pl... de ha adnék neki virágot vagy valami ilyesmi az még nyomulósabb, nem?
2021. okt. 2. 23:15
 7/7 anonim ***** válasza:
azt hogy megpróbáltál beszélni vele és levegőnek nézett hogy kell elképzelni? Megkérdezted hogy hanyad oldalon van valami, és szimplán nem válaszol? Akkor ez elég egyértelmű utlás...
2022. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!