Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy évfolyamtársam,de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy évfolyamtársam,de nem tudom hogy kezdeményezzek nála. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a lenyeg hogy van egy fiu aki tetszik, de nem ismerem szemelyesen csak latasbol. Hetente van parszor egyutt tesink de ott eselytelen lenne kezdemenyezni. Nagyon nyitott vagyok az emberek fele de ilyen teren gozom sincs mit tegyek. Osztalytarsait se ismerem, egyikukkel se vagyok beszelo viszonyba. 1 hete volt a szulinapja kb es ravett egyik ismerosom hogy koszontsem fel irasba, de azutan nem folytattam vele beszelgetest:(

Ha lehet irasba szeretnek eloszor beszelgetni de az ugy tul sablonos ha azt irom hogy "szia, mizu?" meg egy ismeretlenre igy rairni szerintem gaz is. Segitsetek legyszii♡


2022. máj. 20. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem próbálsz meg vele személyesen beszélni?

Ha esetleg pont egyedül van mondjuk szünetben, nyugodtan odamehetnél hozzá.

Vagy, ezt most nem muszáj megcsinálnod, de azért leírom, szóval ha pl pont szembe mentek a folyosón, intézd úgy hogy neked menjen, ha nem figyel akkor még könnyebb dolgod van. Na és ha normális akkor nyílván bocsánatot kér, és utána simán tudsz vele beszélgetni.

De akár, ez most jutott eszembe, hogy ha így elmentek egymás mellett a folyosón, csinálj úgy mintha véletlenül leejtetted volna a kőnyveid, vagy valamit, és ha van benne egy kis értelem, akkor segít összeszedni a cuccod, és már van is egy helyzet ahol tudsz vele beszélgetni.


Bárhogy is döntesz, sok sikert :)

2022. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld megvárni suli után.:)
2022. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy vagy lány?
2022. máj. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2022. máj. 21. 09:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Iskola után valóban nem rossz ötlet odamenni hozzá. Egy irányba mentek haza?
2022. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Adj neki jeleket☺️ Peldaul ha latod mosolyogj ra, tartsd a szemkontaktust, majd par masodperc utan nezz el. Hidd el ettol mar elfog gondolkodni.

Mindig szeles mosollyal koszonj ra:)) Egy ido utan majd talan tovabb megy ez a dolog, es kerdezd meg miujsag vele, milyen a napja.

Minden jon majd magatol☺️

2022. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5

Nem egy iranyba megyunk haza mert en buszos vagyok

2022. máj. 21. 16:24
 8/10 A kérdező kommentje:

Es esetleg irasba hogy kezdemenyezzek?

Mert nem szeretnem azt irni hogy "szia mizu", "szia lenne kedved ismerkedni?" Mert ezek olyan lejart lemezek ha lehez igy mondani szerintem

Tehat valami frappans dolgot szeretnek irni neki de nem tudom mit

2022. máj. 24. 16:49
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Random ráírni? Nem jobb face to face?? Értem, hogy megőríti az embert a félelem, de azért mégiscsak meg lehet oldani.


Chatelésről annyit, hogy csak részegen írogatok rá lányokra, másnap meg fogom a fejem, de fura mód jól jövök ki belőle. Józanul chatelni halál nem ajánlom.


Keltsd fel a figyelmét, egy mosoly varázsolni tud, és majd ő fog téged keresni, és nem te őt. Egy jellegzetes járás, köszönés(ha már évfolyamtársad, alap lenne), véletlen szándékos ütközés, könyv elejtés, ahogy előttem írták, lábára lépés.

2022. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
73%
Én is a személyes jeleket tudnám ajánlani. Ahogy írták már elöttem is próbáld meg felvenni vele a szemkontaktust mosolyogj rá. Vagy kezd el nezni és ha rád néz kapd el a fejed. Ha észreveszi érteni fogja. Vagy ha sokan vagytok lökd meg "véletlen„ vagy ha van bármi közös dolog pl én azt csináltam, hogy egy volt a tanárunk valamiből és ugyan azok voltak a dogába a kérdések és ők elöbb megírták ezért ráírtam és elkértem. Tehát neked is valami ilyesmit kéne, ha van rá módod szerintem.
2022. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!