Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Röviden a lényeg, a barátnőmmel annak a barátjával és egy sráccal akit előtte már ismertem de nem beszéltünk elmentünk a balatonra és hát ezzel a sráccal történtek dolgok de nem feküdtünk le, és nekem tetszik a srác és én is neki de ő az előző barátnője miatt nem akar kapcsolatot mert nagyon sokat hazudott a lány neki aztán egyik nap felbukkan azon a helyen ahol voltam a barátnőmmel az első exével és végig minket bámulak. Azóta megint nem keres pedig szokott, és napok óta sírok miatta. És én nem tudom mit csináljak mert szerintem beleszerettem,de ő lehet megint az exével kavarog.

2022. júl. 6. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Még kiforratlanok vagytok. Ne sírj utána.

Az élet megy tovább.

2022. júl. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

"de ő az előző barátnője miatt nem akar kapcsolatot" - Ez kb. annyit jelent, hogy élvezte azt, ami történt, de nem akar veled összejönni.

Szerintem próbáld őt hanyagolni, ha ő sem keres, mert ez a legjobb módja a felejtésnek.

2022. júl. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bizonyosodj meg róla hogy újra az exével van e mert ha igen akkor kb semmi esélyed. Ha pedig mégsincs az exével újra, akkor vidd magaddal sok helyre, menj vele sok helyre, és rájön hogy nem kell félni az új kapcsolatoktól.
2022. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!