Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Remelem meghallgatok engem.(?.)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Remelem meghallgatok engem.(?.)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lany vagyok, Tudom nem ide kene ezt kiirni de mar nem tudom mit kezdjek magammal ezert tanacsokat szeretnek kerni.

Ugyerzem tul stresszelem az iskolat, miota elkezdodott faj a gyomrom es most is szuro erzesek vannak benne. Persze ezzel nem is tudok mit kezdeni, alsoban is volt ez sajnos…

Nincsenek barataim, az egyetlen akivel beszelgetni szoktam neha az a keresztapamnak a occse.

Kb 1-2 honapja vetett veget egy jo baratsagom (persze ez nem az elso alkalom) es ugy erzem en vagyok a hibas. (?.)Mert mindig lecsereltek…

Nekem tavaly volt egy “szerelmem” es kezdek komolyodni a dolgok, de ez egy ido utan szepen elcsendesult, es O a mai napig osztalytarsam… es meg mindig ugy erzem valami van koztunk, de nem meri felvallalni az erzeseit senkinek, pedig mar nem is egyszer irtam ra privatban es iskolaban is kerdeztem 4 szem kozt de nem kaptam ra valaszt..

Ugyan ugy elvorosodik a mai napig meg ram-ram pillakol orakban mint ha nem lattnam. Ugye most van szeptember 2., nyari szunet ota valtozott a stilusom, ezert tobb megjegyzest kapok az osztalytarsaimtol.

Lehet ?szorongasom? is van, nem tudom eldonteni de sokszor panikolok harapdalom a szamat kivul belul, ropogtatom az ujjaimat…

Nagyon szepen koszonom aki valaszol nekem! Jol esne<3


2022. szept. 2. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom a helyzetedet...

Azért csak van valaki akár iskolatárs vagy tanár, akivel jóban vagy..?

2022. szept. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs senki akivel joban lennek.
2022. szept. 3. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is:

Bármi miatt is stresszelsz rá a suli témára, hidd el, nem éri meg. Annyira nem, hogy az egészséged rovására menjen.


Másodszor:

A barátok jönnek-mennek. Nem tudom hány éves vagy, de nekem is nemrég ért véget barátság. Sőt.. talán rosszabb. Rájöttem, hogy egyoldalú volt éveken át. Végeztünk a sulival és már hónapok óta egyáltalán nem is keresett.

Fáj, tudom.

De hidd el, ha igaz barát lett volna, nem veszited el. Ha meg nem volt igaz barát, miért görcsölsz ezen?


Harmadszor:

Beszélgessetek. Nem kell egyből letámadni hogy "szeretsz?", csak kommunikáljatok. Ha érez valamit irántad, idővel biztosan kibontakozik a dolog. :)

Fel a fejjel! És ha szeretnéd, én beszélgetek veled szívesen. :)


19/L

2022. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!