Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Az exemmel egy iskolába járunk és nem tudok tovább lépni mert ugye minden nap látom. Főleg, hogy most az egyik barátnőmmel kavar vagy nem is tudom mit csinálnak mert elvileg az exem sír a csaj után de a lány meg nem tudja mit akar.🙃 Annyira fáj, és tudom az idő mindent begyógyít de így hogyan ha minden nap mellettem van? (Közös baráti társaság.) Az év elején láttam rá esélyt nem is keveset, hogy köztünk még lehet valami de mára ez elszállt.:))

Olyan rosszul érzem magam, bármikor amikor őket együtt látom sírhatnékom van, és nem, nem tudok nem rájuk figyelni.


2022. okt. 6. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj nyitni mások felé. Lehet most úgy gondolod nem érdekel senki, de ki tudja. Talán megismersz valakit aki szimpatikus lesz, így talán könnyebb lesz majd elengedni az exed.
2022. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erős akarattal tedd magad túl rajta. Arra következtetek, hogy ő szakított, nem Te. Ha így van, akkor meg ne alacsonyodj le annyira, hogy olyan szekér után futsz, amelyik nem vesz fel utasnak.

Jön másik, harmadik...

2022. okt. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!