Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány az oszlályból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az oszlályból aki nagyon tetszik de közben 3 lány rá tapad és sajnos ők nem teteszek. Mit kéne tennem? hogyan utasítsam vissza azt a hármat ?

Figyelt kérdés

2022. okt. 8. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"de közben 3 lány rá tapad és sajnos ők nem teteszek"


Mármint RÁD tapadnak, de egyik sem a te eseted? Akkor nem kell velük foglalkozni, próbálj inkább felé kezdeményezni.

2022. okt. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha találkozó után elfogadja az újabb találkozót veled, akkor a barátnőit szépen lerázza miattad és nyert ügyed van.

Az első randevút, pedig hozd úgy össze, ahogy a helyzet éppen adja. Nehéz erre receptet adni.

2022. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen a többit lekoptatod és csak azzal az egyel foglalkozol.
2022. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké de mit mondjak nekik ? huzzatok a .....
2022. okt. 11. 15:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha látják, hogy nem foglalkozol velük, jobb esetben elfogadják a helyzetet, és "békén hagynak". Ha esetleg nem így lenne, akkor szépen közlöd velük a helyzetet, hogy ők nem a te eseted.
2022. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

oké de nem akarok bunkó lenni mert azt hallottam hogy egy visszautasított lány bosszúállóvá válhat. ez tényleg igaz ?

és próbálom lerázni őket de nem adják fel

2022. okt. 11. 17:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Még életemben nem utasítottam vissza lányt, szóval nincs róla tapasztalatom. Hátha másnak van, reméljük olvassák még a kérdést.
2022. okt. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de szerintem ez személyiség függő. Talán ha adsz egy leírást a lányokról nagyjából, tudok/tudunk segíteni.

Egy példa erre: egy nyári táborban két fiú rámszállt (haverok) mindkettőt lekoptattam, az egyik csak tudomásul vette, a másik meg tovább rugózott, hogy legyünk barátok, meg folyamatosan írogatott nekem.

2022. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

# 1 5 7 vagyok


Amúgy apropó, most jut eszembe a megoldás. Sokan mondják, hogy egy lánynak az érzéseidet elmondani személyesen kell, élőben, mert úgy az igazi, tehát írásban/üzenetben gagyi. Most viszont kapóra jöhet. Ha nem tudod, hogy utasítsd vissza megbántás nélkül, írd le neki. Nem kell élőben "szerencsétlenkedni" ha nem jut eszedbe mit kéne mondani, van időd fogalmazni, stb. És akkor tudsz neki írni egy regényt, hogy te nem érzed azt amit ő.

2022. okt. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!