Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen vagyok túllépni, pedig nem csak, hogy megbántott még át is vert és egy rossz ember. Az a baj nagyon szerettem/szeretem és folyamatosan feljönnek az emlékek, hogy milyen jó volt vele, mikor hozzá bújhattam. Vele terveztem el a jövőm. De nem az, akinek mutatta magát, mégis azt érzem én voltam a kivétel, akit sosem bántana. Mindig várom, hogy felkeressen, de közben rettegek is. Társaságba járok, nagyon sok új barátom lett, de ha egyedül vagyok, akkor pocsék minden. Ráadásul mindjárt szülinapja is lesz és nagyon rossz érzés, hogy nem lehetek akkor sem vele…
2022. okt. 9. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy véglegesen túltedd magad rajta és közömbössé váljon számodra nem elég az, hogy Téged megbántott, átvert és még rossz ember is?

Mártír akarsz lenni mellette??? Szeretsz szenvedni??? Ő megváltozni a kedved szerint és a kedvedért nem fog!

Tüntess el mindent a környezetedből, ami rá emlékeztet (fényképek, ajándékok, ne nagyon járj arra felé, amerre sétáltatok stb.

2022. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd az idő múlásával csitulnak az érzések és érzelmek. Rájössz, hogy jobban meg kell ismerni az embereket és vigyázni kell, hogy minket ne ragadjanak el az érzelmek teljesen, mert akkor a rózsaszín köd meggátol minden racionális gondolkodást.
2022. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es igazad van teljesen, csak rengeteg dolgot éltem meg vele és valamiért mégsem. Egyébként köszönöm a válaszokat!
2022. okt. 9. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha igazat adtál nekem, akkor máris könnyebben fogadod el a tanácsomat. Akkor ehhez tartsd magad és légy elszánt, határozott, kitartó.

Akad még Neked másik is (talán többedik is...).

2022. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly ugyanekkor ugyanezt éltem át. Nagyon rosszul bánt velem, mégis úgy éreztem hogy nem bírom nélküle stb. stb.… Azóta egy éve külön vagyunk és boldogabb vagyok mint valaha vele :)

Szerintem a legfontosabb hogy próbálj a rossz dolgokra gondolni, és ha feljön vele kapcsolatban egy jó élmény próbált kompenzálni egy rosszal. Én tavaly kb. egy hónapot sírtam, aztán sikerült konkrétan egyik napról a másikra túltennem magam mert egyszerűen annyira tudatosult már bennem, hogy borzalmas amit csinál és százszor jobbat érdemlek hogy a végén nem tudtam már iránta érezni semmit, hiába voltak ott a jó emlékek. Klisé, de próbáld meg minél inkább lefoglalni magad. Én abban az időben dolgoztam, mellette edzettem, elkezdtem a jogsit és próbáltam annyira lefoglalni magam hogy még csak véletlenül se legyen időm rajta agyalni. Igazából mindegy mit csinálsz, csak próbálj minél kevesebb időt egyedül lenni, és ahogy telik az idő amikor egyedül leszel sem lesz már olyan rossz :) Nagyon nehéz egy ilyet magad mögött hagyni, de próbálj meg erős lenni mert ő sosem fog változni, és ha véletlenül újra összejönnétek abból is egy újabb szívtörés lenne… (Tapasztalat, mi majdnem három évig játszottuk ezt)

2022. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!