Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha így érzek? (19,L)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha így érzek? (19,L)

Figyelt kérdés
1 hónapja szakítottunk életem első szerelmével aki olyan mély nyomot hagyott bennem hogy azt érzem undorok attól hogy mással legyek hogy más érjen hozzám úgy ahogyan ő, normális ez? Elfog múlni?

2022. okt. 27. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Első szerelmi szakítás volt, ergó még nincs benne sok tapasztalatod, így nem tudod hogyan kezeld a problémát. Kitartás, idővel el fog múlni.
2022. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem ok nélkül szakítottatok. Nem biztos, hogy az új emberektől kellene undorodnod :)
2022. okt. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Nekem 1 év kellet mire kihevertem az első szerelmemet

. Nem tudtam akkor elképzelni hogy mással vagyok.

2022. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, el fog múlni idővel
2022. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Én öt éve szeretek valakit. Aki nem szeret.
2022. okt. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy érzek 4 és fél év után is.
2022. nov. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, én is így éreztem legalább fél évig, utána csak fásultan nézegettem azokat akik akartak tőlem valamit de legalább 2 évig nem volt energiám arra, hogy valakinek a teljes értékű partnere legyek hosszútávon. Voltak kalandjaim de semmit nem jelentettek. Most megint szerelmes vagyok életemben másodjára úgy mint az elsőnél. A kettő között 6 év telt el.

Szóval nyugi, teljesen normális amit érzel. Ne kérdőjelezd meg a feszültséget ami benned van emiatt, csak add ki magadból. Ordíts, sírj ha jól esik mert van egy pont ahol csak ez az egészséges megoldás egy szakítás után...

2022. nov. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!