Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Megszabadulnátok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Megszabadulnátok az orrpiercingetektől, ha egy olyan srác kérné, akit nagyon szerettek?

Figyelt kérdés
A kérdés természetesen minden testékszerre átformálható, a lényege ugyanaz marad.

2022. dec. 23. 09:55
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
83%
#29 a srác akar szakítani, szóval ez az ő hülyesége. Alkalmazkodjon
2022. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
85%

De pontosan milyen orr pc? Mert egy ilyet megértek, hogy zavaró meg gci ronda: [link]

De egy ilyen, mondjuk, nem hiszem, hogy szakító ok lenne: [link]

2022. dec. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
92%
Nem irreális, az irreális, hogy valaki egy piercig miatt vinnyog 😃
2022. dec. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
92%
3-asnak igaza van abban, hogy úgy kell elfogadni, ahogy van, tehát piercinges lánnyal nem kell ismerkedni sem!!!
2022. dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Kiszemeltem, akiert annyira oda voltam annyira elitelte azt a piercinget (amit meg azota sem csinaltattam meg) ami nekem tetszik es regota vagyom ra. Aztan a csavo repult.

Ne valtoztasson meg, szeressen ugy ahogy vagyok. Egy orrpiercing pedig imponal szerintemy

2022. dec. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!