Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Anyukám rajtakapott, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám rajtakapott, hogy a barátnőmmel csókolózom és hihetetlenül kikészült. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Szóval épp a meg akarta kérdezni kérünk e valami rágcsát, amikor látta, hogy megcsókolom, a barátnőmet (ő azt tudta, hogy csak barátok vagyunk), aztán egész vacsora alatt hallgattam, hogy mennyire csalódott bennem meg, hogy így soha nem lesz unokája stb. Ma meg kb egyáltatlán nem beszélt hozzám. Én nagyon szeretem őt és nem tudom, hogyan lehetne újra jó a viszonynk.

2023. jan. 27. 23:06
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
100%
Egyes embereknek idő kell az ilyenek feldolgozására.
2023. jan. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet még unokája,ha tényleg neki csak ez a baja...
2023. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
6%
Nem kellene beteg dolgokkal kísérletezni. Ez is egy kamu propaganda. Mintha természetes lenne a természetellenes. Nem az.
2023. márc. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
21%
Kamu.
2023. márc. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!