Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha életem első és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha életem első és egyetlen eredeti vörös hajjal rendelkező csodaszép esti csillaga, kinek karjában könnyeden ér fagyos téli éjjel, nem viszonozza már érzéseim?

Figyelt kérdés
Egy csodaszép lány akiért a világot odaadnám, ki egyetlen boldogságom s ha szomorúan látom realizálom világom pária mivoltját. Úgy szeretem mint az első nyári szellőt, mely reggeli kávém során megcsapja arcomat. Hiányában nem tudom feledni a múltbéli kínokat. De már nem szeret. Kérdem én, hát mit tegyek?

2023. febr. 27. 13:37
 1/9 anonim válasza:
98%
Nemtom, de sajnos nálam is ugyanez a helyzet egy vöröskével. Betett végül friendzone-ba, majd bepasizott, s elfelejtett
2023. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha így gügyögsz neki, akkor nem csodálkozom.
2023. febr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Fesd napjait szürke vásznát szivárványszínre: bort és füvet fogyassz a lélekgyilkos kínre.
2023. febr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
*napjaid.
2023. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Ugh, de cringe.
2023. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 NTBS ***** válasza:
87%
Egy elfogadod a döntését, kettő kezdesz érte. De elképzelhető, hogy elbuksz.
2023. febr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Elfogadod a helyzetet és békén hagyod.
2023. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is tanulj meg nornális emberként kommunikálni, a fejemet ráteszem hogy sokkal nagyobb sikered lesz.
2023. márc. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
92%
Használd ki a bánat és csalódottság erőteljes érzését, és hagyd, hogy motiváljon. Ha szereted a művészetet, írj vagy fess! Kezdj el edzeni, fejleszd magad, és egyszer jön majd valaki más, aki már önmagad egy jobb változatával fog találkozni!:)
2023. márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!