Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 8 hónapon át hazudtam magamról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónapon át hazudtam magamról egy lánynak, őszintén, szinte az életem minden pillanata hazugság volt, online beszélgettünk - mit tegyek?

Figyelt kérdés
A személyiségem, a gondolataim, az érzelmeim, ahogy a szituációkat kezeltem a kreált eseményekben - én voltam, de a történések, a szereplők hamisak voltak... Mit lehet tenni ilyenkor?
2023. márc. 25. 21:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Mit?

Folytatod, vagy leállsz, eltűnsz. Amelyiket jobbnak érzed.

Tőled függ.

2023. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Folytatni nem akarom... Nagyon megszerettem. Eltűnni szintén nem akarok, mivel nagyon megkedvelt. Ez a patthelyzet.
2023. márc. 25. 21:22
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Hát akkor alakítsd át a történeteket, hogy illeszkedjen a mostanira. Játszd el, hogy változtak a dolgok. Szép lassan, hetek alatt. És mondd, hogy ez mozgalmas, izgalmas időszak volt.
2023. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Mire volt jó neked ez a folyamatos hazudozás? Jobb embernek akartál tűnni, mint aki valóban vagy? Nem gondoltál bele, hogy előbb utóbb úgyis minden kiderül, és csak sokkal szarabb lesz?


Ha van benned emberség, elmondod neki a valóságot és beismered a hibádat, vagy pedig próbálod fokozatosan visszacsinálni a dolgokat, hogy ne vegye észre. Bár az utóbbit annyira nem javaslom.

Igazából még nem nagyon találkoztam ilyen helyzettel...

2023. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Őszintén? Nem igazán, hiszen magamat adtam, csak egyszerűen felpezsdítettem, feldíszítettem a valóságot, olyanná tettem, amilyenné szerettem volna, és szórakoztatni őt. Jobb kedvre deríteni. Hogy jól érezze magát.
2023. márc. 25. 21:35
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Magadnak ástál egy csapdát, így ez valószínüleg elúszott. Remélhetőleg tanulsz belőle és legközelebb nem csinálsz ilyet.
2023. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Ha tényleg annyiban merült ez ki, hogy kiszíneztél sztorikat, az még nem a világ vége. Akkor van baj, ha alapvető dolgokról kamuztál.
2023. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy alapvető. Mármint olyan személyek, akik nem léteznek. Olyan események, amik nem történtek meg. Olyan dialógusok, amik sosem hangzottak el. Olyan tárgyak, amik nincsenek. Olyan helyszínek, amiket csak a képzeletem szült. Ez a kemény. De megéltem. Tehát nem kitaláltam, megéltem, de nem a valóságban, ez így... Nagyon, nagyon nehéz leírni. A kitalált személyek személyiségét ismerem, tudom, hogy hogy reagálnának... Őrület, igaz?
2023. márc. 25. 21:48
 9/17 A kérdező kommentje:
Lehet át kellene tenni valami más kategóriába, mert ez így túl bonyolult.
2023. márc. 25. 21:49
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Inkább hagyd őt, ezt elrontottad.
2023. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!