Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy barátom akivel 1honapj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom akivel 1honapja vagyok együtt és meg akar csókolni... Többi lent;)?

Figyelt kérdés
...de én még soha nem csókolóztam😕 mit tegyek? Csokoljam vissza?😕 A valaszokat előre is köszönöm ❤️

2023. ápr. 28. 03:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Mármint: ilyen lányok is vannak.

De nem mind ilyen.

2023. ápr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
19%

#21


De azért abban egyetérthetünk, hogy egy 16 éves nem fiatal csókolózni. Ez volt az érv, ami elhangzott - 'nem béna, hanem fiatal'.


Asszem 14 voltam amikor az első barátnőmmel összejöttem, osztálytárs, első randin csók volt. Ha nincs meg a fizikai vonzalom kifejeződése csókban, tapiban, onnantól roppant kínos kezd lenni minden kapcsolat.

2023. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
93%

Nem, ezt kellene végre megértened.

Ti ilyen impulzívak voltatok, más meg szemérmes.

Ezzel nincs is gond, hogy ha hasonlók kerülnek össze.

2023. ápr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
32%

#18

Szóval te 2 sor alapján véleményt alkotsz a személyiségemről. Jó tudni, hogy itt tart a magyar társadalom 2023-ban. Legalábbis egyesek. Na mindegy, ilyen világot élünk.


Azért majd vessük már össze a válasz hasznossági mutatót. Neked úgy látom 60% körül van, nekem (nagyon sok szavazás alapján) stabil 92%. Nos, ki a "hányadék simp"?

2023. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem összekeversz valakivel, én ilyet nem írtam.

Nekem azért alacsonyabb a %, mert kimondom a dolgokat, ez meg sok embernek nem tetszik, és ezekből a primitívek a szavazógombokat is összekeverik a face like gombokkal.

2023. ápr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

#24


Most elképzeltem egy embert aki gyakorikerdesek hasznossági mutatóját egy értékes indikátornak gondolja, de csak prüszkölve felnevettem, mert csak egy black mirror epizód jutott eszembe.

Ha mindenhova így nyalsz, és mindenhol pont azt mondod amit hallani akarnak, nem lep meg a 'sikered'. Csak egy langyos fingra igazából senki nem kíváncsi.

De az, hogy a felhasználók a hasznossági szavazást arra használják, hogy kifejezzék egyetértenek-e valamivel, és képtelenek befogadni és integrálni más véleményeket, amik önreflexióra, vagy akár karakterfejlődésre késztetnék őket szerintem is szomorú tünete a 2023-as internetkultúrának. Ebben egyetértünk.

Ettől ez a kacsintós szmájlis "írj ha van valami, kislány ;-) ;-) " pedószimpnyalásod gyomorforgatóbb volt, mint bármi ami elhangzott ebben a threadben.


#25

Te pedig tanulj meg számolni, és nézd meg te írtad-e a #18-as hsz-t. :D

2023. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Fáradt vagyok már, eltévesztettem. Az én írásom után volt, azért reagáltam.
2023. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ja... mármint csókold meg
2023. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!