Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vesek véget a kapcsolatnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vesek véget a kapcsolatnak vagy én gondolom tùl?

Figyelt kérdés

Elmesélem. Megismertem egy lányt együt dolgozttunk együtt voltunk egész nap .

S tudjuk ilyenkor hogyalakùl ha két fél vonzodik egymáshoz.

Akkóriban még beszélt az exeivel. Visszont mikor kezdtek komolyabra fordulni a dolgokat letiltotta miattam Mert látta hogy zavar.

Minden jól ment . Egy kis idöre rá hazajöttünk.Megbeszéltünk hogy továbbra is folytatjuk mind ketten komolyan akarjuk. Csak még nem leszünk kapcsolatban.

Egyik találkozon mikór beszélgetünk .Valahogy szobajötek az exei . S Én mondtam neki hogy ha felveszi velük a kapcsolatot végzet velem.

Most egy hette kb töltötünk együtt egy napot , s furcsa jelekre figyeltem fel. Mutatot nekem egy képet elrántotta a Telefont mikór jöt egy értesités, utánna láttam hogy beszélget egy fiùval akit pont ùgy hivtál mint az exe.

A Következö randin rákérdeztem ,hogy hány fiùval beszél ezelôt sosem csináltam ilyet. Felsorolt 3 fiù barátját akivel nagyon ritkán beszél kivételes alkalmakór. S Ennyit mondtot.

Akkór rákérdeztem az exe nevére. Aztmondta nem beszél vele. Mikór mondtam neki hogy láttam nagynehezen elmondtam hogy már több mint egy hete.

Elmondtam miket is beszélnek...Kértem mutassa meg , de nem akarta ,kértem tiltsa de csak nem.

Másnap letiltota mindenhonnan küldöt képet is hogy blockolva van.

A következö nap megnéztem én is fb-on hogy megvannak e ismerösnek , s láttam nincsenek. Estére visszont újjra azok voltak. Kérdeztem is mikór találkoztunk hogy biztos tiltota öket aztmondta igen .

Másnap este.Ugyadodot hogy én nem leszek otthons s biztos nem beszélünk aznap hivásban. Este 11 ig beszéltünk messengerben . Irtam neki az üzenet még element, a kis pipa mutatta. Rá öt perce irtam még már semmi. Hivtan nem csenget ki mint mikór nincs internet s csak pittyeg. Irtam hivtam semmi nem volt internete.Hivtan számon is az kicsenget...Ezt is furcsáltam Mert tudom mindig mikór velem találkozik kikapcsolja a netet. S azelött soha nem csinált ilyet. Éjjel 2:30 visszairt (én utaztam) hogy elaludt neharagudjak . S kérdeztem hogy nem volt net közelben aztmondta hogy a mega be volt kapcsolva nem volt wifije, s nemtudja miért nem csenget. S fel is hivtam ,nemtünt egyáltalán álmosnak mint aki aludt. S elköszöntünk mondta megy lefeküdni de utánna még sokáig elérhetö volt.


Teljesen kellemetlenül érzem magam ùgyérzem bármit mond nem tudok bizni benne én lehetek a hülye? Akárhányszor ilyenekröl kérdem támadásnak vesszi.



2023. jún. 3. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tök "jó", hogy még együtt sem vagytok, de már irányítani akarod. Ne csodálkozz, ha nem tesz eleget a kéréseidnek, mert amiket kérsz, azok abnornálisak. Nem azt mondom, hogy exekkel beszélgetni jó dolog egy alakuló kapcsolat idején, de azt mondtad, hogy ez neked nem fér bele. Erre offolás helyett inkább megpróbálod irányítani...
2023. jún. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem jó irányitani, de mikór titkoltad rosszùl eset s kicsit dühösebb is lettem . Aztmondta félt elmondani Mert hogy akkór otthagyom. S zaklata a családját/barátait ezért nem off-oltam . S kértem ezek utánn hogy ha ilyen van mondjad El beszéljük meg hogy probáljak segiteni.ez is az nap volt amikor " kértem tiltsa de csak nem " S még ùgyérzem hogy aznap Este is hazudot meg mikór hivtam akkór is
2023. jún. 3. 22:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Offold a csajt,szerintem megcsalt az exével.
2023. jún. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez az érzés van bennem is napok otta
2023. jún. 4. 08:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni.
2023. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!