Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A papnak a gyerekei is olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A papnak a gyerekei is olyan komolyan kell vegyék ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés
A falunkban levő protestáns papnak a nagyobbik fiával járok már egy ideje (18ak vagyunk mindketten), már régóta osztálytársak voltunk, most fejeztük be a gimit és mindketten ugyanarra a helyre megyünk továbbtanulni. Már 4 hónapja együtt vagyunk és úgy érzem nagyon szeretem és ő lehet az igazi a számomra. Nagyon rendes velem, tényleg egy rossz szavam nem lehet róla. Viszont egy dolog aggaszt, még pedig hogy nem igazán közeledik hozzám úgy. Csókolózni sem szoktunk, csak szájrapuszit ad, azt is párszor csak. Minden nap találkozunk, szokott jönni hozzánk én pedig hozzá, de soha nem történik semmi. Félek, hogy bele lett nevelve ez a "nincs szex a házasság előtt" hülyeség. Igen, én hülyeségnek tartom, bocsánat ha megbántok ezzel valakit, nem vagyunk egyformák. Egyébként egyáltalán nem látszik a fiún, hogy papi családból származik, nyilván ő is vallásos, de ad magára, helyes, humoros, törődő. Én igényelném a testi törődést már ennyi idő után, mert tényleg majdnem hogy sülve-főve együtt vagyunk és nagyin zavar, hogy nem kezdeményez. Mit tehetnék, próbáljak kezdeményezni? Nagy csalódásnak élném meg ha visszautasítana.

2023. júl. 16. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Kezdeményezzél. Biztosan meg fog dug...ni.
2023. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Bizony ezt meg kell beszélnetek!
2023. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Ne haragudj, de ha te hülyeségnek tartod ezt a dolgot, akkor mi a rossebbért kezdtél pont a pap fiával???? Minimális tisztelet sincs benned mások iránt? Azt meg végképp nem értem, hogy miért nem beszélted meg vele ezt a dolgot már az első randi ELŐTT? Amúgy ő is tud arról, hogy "jártok"?
2023. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom sajnos, hogy náluk milyen szabályok vannak. Beszélj vele
2023. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos az van, hogy nem lesz hosszú életű a kapcsolat, ha a vallása miatt nem fog házasságig szexelni. Ezt még most kell megbeszélnetek, mielőtt nagyon komolyra fordulna a dolog, hogy kisebb legyen a csalódás.
2023. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló, régóta ismerjük egymást és szerelmesek lettünk. Ez van, ezzel nem tudunk mit kezdeni. Abból gondolom, hogy miért viselkedik így, mert elméletben tisztába vagyok vele, hogy egy pap hogyan is nevelheti a gyerekeit. Csak érdekelt, hátha ti tudtok e még ilyen esetről, hogy tényleg befolyásolhatóak, vagy ők saját életet folytatnak
2023. júl. 16. 14:23
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Ez a befolyásolható nem biztos hogy a legjobb szó. Minden családban a gyerekek kapnak egy bizonyos neveltetést. Mivel vallásos családból származik, gyerekkora óta ebben van benne így valószínűleg hatott rá valamennyire. De most azt hogy mennyire azt nem tudhatjuk. Te ismered nem mi.
2023. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pap gyereke vagyok, van 2 testvérem.

Minket is úgy neveltek a szüleim hogy házasság elött bün az együttlét, a 2 húgom korán elvesztette a szüzességét ennek ellenére, az egyik 14, a másik 15 évesen.

Én meg azért maradtam az, mert nem találtam számomra annyira vonzó személyt, de ha találnék akkor nem érdekelne ez a tanítás.

2023. júl. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8%
8-as! Nem csak lelkész gyermeke vagy?
2023. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó nyilván nem római pap gyereke mert azok nem házasodhatnak és nem lehet gyerekük, azt hogy meg görög/református nem osztom meg. Nem lényeges a kérdés szempontjából.


A lényeg hogy nem muszáj követni a tanokat, mindenki maga dönt róla

2023. júl. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!