Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A baratnombe megszunt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnombe megszunt a vonzalom a sex se olyan mar mert ugy tul sok volt a veszekedes meg a szuleim is basztattak allandoan es mondta hogy mar elege lett nem tudja hogy velem e akar meg maradni meg mindig zavargattam haza ha ossze vesztunkmittegyek?

Figyelt kérdés
jova tudom szerintetek tenni a helyzetet? amugy 18 eves a lány es mondta hogy mintha valami megszűnt volna benne ja es ossze koltoztunk es szamitsag megcsalasra?
2023. júl. 26. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
így minek költöztök össze? egyáltalán hogy lehet így összeköltözni?
2023. júl. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek kb vége
2023. júl. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele, de oszinten?
2023. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne tegyél, akkor a lány legalább találhat egy normális fiút.
2023. júl. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szakíts vele, veszett fejsze nyele alapon, és jöjj össze egy magyar nyelvtant és fogalmazást is tanító nővel. Adnál neki munkát, nem is keveset!

Ameddig nem tudsz normálisan írni, ne járjon szexen az eszed! A magyar nyelvben szex, nem sex! Persze sok más hibád is volt.

2023. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A helyébe én raktalak volna ki, de azonnal. Nem való neked nő.
2023. júl. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

Minek? Éretlen kis kölök vagy még. Takarodj nyelvtant tanulni, bár gondolom, másból se vagy valami lángész, és ne csajozáson járjon az eszed! Akkor talán még lehet belőled valaki.

Aztán tanuld meg, hogy kell viselkedni, vegyél vissza az arcból, ha másképp nem megy, üttesd el magad a fűnyíróval.

2023. júl. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!