Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barátomba vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátomba vagyok szerelmes. Szerintetek elmondjam neki? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Na szóval a barátnőmon van crushom. Es lehet h ő is èrez valamit irantam. Mert neha ugytetsz mintha flörtölne meg úgy beszél velem meg hasonlóak de utána meg úgy tesz mintha csak viccből tenné. És ő biszexuális én meg leszbikus ugyh igy is van esélyem de felek elmondani

Ti mit gondoltok? Meg hogyan mondjam el neki?

Bárkitől szívesen fogadok tanácsot meséljetek nyugodtan ha mar nektek is volt ilyen es h mi lett a vege



2023. júl. 30. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt leszbikusként jóval korlátoltabbak az ismerkedési lehetőségeid, másrészt ennek a barátságnak már lőttek, hiszen te többet érzel, szóval szerintem mondd el. Mellette szenvedni szerintem sokkal rosszabb, mint átélni egy elutasítást.
2023. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp mondd el.
2023. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne gyötörd magad tovább, az őszinteség mindig célravezetőbb, és ha elmondod neki, egy teherrel kevesebbet kell cipelned a lelkedben.
2023. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Most van másodjára. Én elmondtam neki, és nem igazán fut ki jófelé a sztori pedig hasonló felállás mint nálad. De sokkal rosszabb magadban tartani, és gondolkodni, hogy mi lenne ha. Mondd el, egy igazi barátságban meg lehet osztani, sőt meg is kell az ilyet. Nagyon sok sikert❤️
2023. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!