Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudom eldönteni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom eldönteni hogy szerelem vagy csak nagyon jó barátság?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb fiú barátommal lett az utóbbi időben,fokozatosan egyre szorosabb a kapcsolatom.Nagyon egy hullámhosszon vagyunk,többször volt már hogy csak kettesben találkoztunk és mindig van téma,folyamatosan sírunk a röhögéstől. Egyre több olyan dolgot is megosztunk egymással amit kevés embernek mondunk el a komolyabb beszélgetések folyamán. Az utóbbi időben elkezdtem egyre többet gondolni rá és csomószor érzem a késztetést hogy szívesen megölelném összebújnék vele stb (bár ez a része annyira nem egyedi eset mert ezt gyakran érzem más emberekkel is). És hát ezeknél a gondolatoknál eszembe jutott hogy basszus lehet elkezdtem többet érezni. De igazából fogalmam sincs hol a határ a kettő között, honnantól mondhatja az ember azt hogy szeret valakit. Na és összességében kicsit megijeszt a dolog mert ő konkrétan kimondta hogy úgy tekint ránk (akik így szorosabb barátságban vagyunk) mintha a testvérei lennénk. És részben emiatt meg még más miatt is (de az már kicsit privátbb infó) érzem azt hogy ez valszeg problémát okozna mert egy oldalú lenne csak. Szóval tényleg én sem tudom mi ez bennem és elsősorban én szeretnék tisztában lenni vele,aztán ha esetleg rájövök hogy ez tényleg több akkor természetesen meg akarnám vele beszélni csak nem akarnám elrontani ezt a jó kapcsolatunkat mert elég sanszos hogy utána máshogy nézne rám. Előre is köszönöm ha valaki elolvasta és esetleg a véleményét leírja és/vagy tanácsot tud adni. c:


17/L



2023. aug. 20. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzem azt amit te,de szerintem szerelmes vagy belé.

Ha elmondod majd neki,ne rohand le egyből.

**

Amúgy remélem hogy viszonozza az érzelmeidet 😊

2023. aug. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán az lenne a legjobb, ha próbálnál puhatolózni, hátha megtudsz valami újat.
2023. aug. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy olyan szinten volt már erről szó,hogy azt beszéltük,hogy nem tudja egyikünk sem hol a határ a kettő között, és vajon mi különbözteti meg, mert egyikünk sem tudja és hogy ez olyan ááá
2023. aug. 21. 00:21
 4/6 anonim válasza:
84%
gondolj arra hogy megcsokol vagy lefekszel vele. elundorodsz / kellemetlen erzes vagy bizsergo erzest erzel? ez alapjan szerintem ra lehet jonni. (bocsi a szoismetlesert)
2023. aug. 21. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Esetleg valami olyan, ami nem köthető szexuális dolgokhoz?😅
2023. aug. 21. 07:22
 6/6 anonim ***** válasza:
#3 Ha ez megint szóba kerül, akkor esetleg mondhatod azt, hogy lehet ki kéne próbálni, hogy hol a határ.
2023. aug. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!