Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek alapján én is bejövök a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján én is bejövök a lánynak?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel még 2023 januárjában találkoztunk teljesen spontán, néha eldumálgattunk dolgokról, de ilyen nagyon mély témázgatáson meg beszélgetések nem voltak. Kb 1 hete szinte egész nap beszélgetünk, pl edzésről, kapcsolatokról, erkölcsi magatartásokról stb, tehát mondhatni mindenről tudunk beszélni :D A böki annyi, hogy ő 14, én meg 18 éves vagyok, ezért nem nagyon vagyok biztos a szándékában. Annyi biztos, hogy többször meglátogatott már munkában, meg nagyon örült amikor elmentem vele mozizni :D Ilyenkor mindig megölelt.

Amiben még nem tudom azonosítani a szándékot az a spontán képek elküldése (pl. milyen ruhában edz) amire én abszolút nem kértem, nem említettem soha hogy mutassa magát stb, és nem úgy ismerem hogy mindenkinek elküldözgeti az ilyeneket.

Tisztában vagyok vele hogy fiatal még, 4 év korkülönbség pedig ilyenkor még nem túl kevés, de valahogy jobban elvagyok vele még BARÁTként is, mint a 17 éves exemmel, akivel 5 hónapig voltam együtt.


2023. aug. 24. 22:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Eddigi kapcsolatban pedig abszolút nem a szex volt az irányadó, valahogy a mély beszélgetések jobban lekötöttek. Jogilag hiába lenne rendben, nem azért jönnék vele össze hogy megfektessem, mert nem tartanám (még) etikusnak
2023. aug. 24. 23:00
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg míg felnő.
2023. aug. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nagyon jó havernak tart, vagy tetszel is neki, bár az edzős-ruhás dolog miatt én a másodikra tippelnék.
2023. aug. 25. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg
2023. aug. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ez tök jó így!

Élvezzétek az egymással való kapcsolatot!

Akár barátok maradtok, akár szerelmespár lesztek, mindenképp nyertek vele mindketten!

Nem kell előre beskatulyázni egy kapcsolatot!

2023. aug. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos, kiderült hogy én is bejövök neki, nem érdekli a 4 év :D Szép lassan haladunk de nagyon bízom benne hogy jó lesz és sokáig tart
2023. aug. 27. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!