Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb barátomba,mit tehetnék ez ellen ?

Figyelt kérdés
A mi történetünk egy kicsit bonyolult mivel 4 éve ismerjük egymást és az elején már szerelmes voltam és ezt ő is viszonozta,mivel bevallottam neki az érzéseimet és ő is ugyan úgy nekem ,de mivel nagyon messze lakik tőlem így megbeszéltük hogy ne legyen ebből semmi komoly mert úgy sem működne és féltünk hogy elromlik a barátságunk is,mind ketten együtt voltunk már azóta több emberrel is így úgy tűnik mintha egyikünk sem érezne semmit.de én mindig is éreztem magamba hogy valami többet érzek ,voltak kisebb szüneteink de már újra beszélünk jó pár hónapja ,most viszont úgy érzem hogy megint bele szerettem , és mintha ő is adna nekem jeleket de mindig is voltak olyan dolgok amik egyáltalán nem olyan mint 2 barát között ,de most mintha ő is jobban próbálna közeledni felém ,nem tudom hogy mit tehetnék hogy ki szeressek belőle,nem akarom el rontani ezt a barátságot hiszen 4 éve ismerem és mindig is nagyon jó embernek tartottam,nem hiszem hogy nagyon elromolhatna emiatt a barátságunk,de még is félek tőle ,mert ez is megtörténhet ,és úgy vagyok vele valamiért hogyha ő is érez valamit akkor most mondja el ő,én nem csinálok vagy mondok neki semmi nagyon olyant amiből azt vehetné észre hogy én is többet érzek iránta,lehet hogy ez lenne a baj ?lehet hogy nekem is jeleket kelenne adnom ? én 18L ő 19F
2023. aug. 31. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Eleve elvan rontva, mert szerelmesek vagytok... Ez NEM barátság
2023. aug. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem vagyok benne biztos hogy ő is így érez e irántam
2023. aug. 31. 23:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azóta közelebb költöztetek egymáshoz? Ha nem, akkor sajnos felesleges ezen gondolkozni, hiszen továbbra is túl nagy a táv.:/
2023. szept. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen már közelebb költözött,nyáron minden héten találkoztunk is
2023. szept. 1. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!